Ispanijoje  - "Real" ir "Valencia" nesėkmės © Eurofootball.lt
Šeštadienį Ispanijos futbolo čempionato buvo žaidžiami du XI turo mačai.

Ir toliau iš duobės išsikapstyti nesugeba Madrido "Real" klubo futbolininkai, kurie šįsyk išvykoje 0-1 turėjo pripažinti "Valladolid" pranašumą.

Pirmasis kėlinys vyko gan ramiai. Abi komandos kamuolį dažniau kontroliavo aikštės viduryje, nei priešininkų pusėje. Išskirti būtų galima tik Garcios Calvo smūgį galva, kurį atrėmė Ikeras Casillasas bei Gonzelo Higuainą smųgį, tačiau ir šis buvo tiesiai į šeimininkų vartų sargą Sergio Asenjo.

Kėlinip pabaigoje S.Asenjo budrumą išbandė ir Raulis, tačiau ir su šio žaidėjo smūgiu gan lengvai susitvarkė vartininkas.

Jau pačioje antrojo kėlinio pabaigoje buvo įmuštas įvartis - Leonas Sachezas iš dešiniojo krašto puikiai perdavė kamuolį baudos aikštelėje buvusiam Fabianui Canobbio ir šis netrukdomas "Real" gynėjų, nepaliko jokių vilčių I.Casillasui.

Tačiau net ir po praleisto įvarčio "Real" nesugebėjo atrasti savojo žaidimo, o 60 minutę vos nepraleido dar vieno įvarčio - po kampinio norėdamas išmušti kamuolį kuo toliau nuo vartų neapdairiai sužaidė Fabio Cannavaro ir kamuolys atšoko F.Canobbio, tačiau pastarajam pritrūko tikslumo.

Mačui artėjant į pabaigą "Real" ėmė spausti varžovus. Po keitimo aikštėje pasirodęs Wesley Sneijderis du kart iš eilės bandė nuginkluoti S.Asenjo, tačiau vartininkas sužaidė patikimai.

Geriusią šansą įmušti "Real" turėjo 87 minutę - Borja norėjo kamuolį atgal perduoti vartininkui, tačiau perdavimas buvo per silpnas ir netikslus, tad pirmasis prie kamuolio suskubo Raulis, tačiau puolėjas iššokęs vienas prieš vartininką nesugebėjo įmušti.

Kiek vėliau už ginčus su teisėju iš aikštės dar buvo išvytas ir Gabrielis Heinze, tačiau "Real" dar turėjo šansą bent jau išlyginti rezultatą. Visgi F.Cannavaro smūgį galva, nuo pat vartų linijos atmušė "Valladolid" gynėjai.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė pelnytą "Valladolid" pergalę minimaliu rezultatau 1-0.

Tuo tarpu kitame dienos mače, "Valencia" namuose 2-3 netikėtai pralaimėjo "Sporting Gijon" ekipai.

"Valladolid" 1 - 0 Madrido "Real"
48' [1 - 0] Fabian Canobbio

87' iš aikštės pašalintas Gabrielis Heinze ("Real")

"Valencia" 2-3 "Sporting Gijon"
20' [0 - 1] Luis Moran
51' [0 - 2] David Barral
69' [1 - 2] David Villa (iš 11 metrų baudinio)
81' [1 - 3] Diego Castro
90' [2 - 3] Juan Mata