Ispanijoje - "Real" pergalė prieš "Villarreal" © Eurofootball.lt
Ispanijos pirmenybėse sekmadienį vyko dar šešerios XXIII turo rungtynės.

Puikų futbolo mačą išvydo Madrido "Santiago Bernabeu" stadione susirinkę žiūrovai, mat vietos "Real" klubas net 6-2 įveikė "Villarreal" ekipą.

Šeimininkai per tris minutes du sykius sugebėjo įveikti "Villarreal gynybą. Iš pradžių 18 minutę Cristiano Ronaldo pasižymėjo puikiu baudos smūgiu, o kiek vėliau Kaka realizavo 11 metrų baudinį.

Tačiau po dešimties minučių svečiai rezultatą išlygino - taip pat baudos smūgiu atsakė saugas Marcosas Senna. Prasidėjus antrajam kėliniui "Real" pasižymėjo dar sykį - dėka tiksliaus C.Ronaldo perdavimo įvartį pelnė G.Higuainas.

66 minutę C.Ronaldo turėjo puikų šansą pasižymėti, bet Diego Lopezas savo komandą išgelbėjo. "Neįmuši tu - įmuš tau", ši nerašyta futbolo taisyklė pasitvirtino jau tetrukus - "Villarreal" ekipoje Nilmaras iš arti nuginklavo Ikerą Casillasą.

Bet ir šįsyk "Real" surengė tikslų atsaką - dar vieną savo įvartį pelnė G.Higuainas, pasižymėjęs po Marcelo perdavimo. Nuo to laiko šeimininkai galutinai perėmė iniciatyvą, o tai įrodė dar po įvartį pelnydami Kaka bei apskritai pirmąjį savo įvartį atstovaujant "Real" klubui pelnęs Xabi Alonso.

Madrido "Real" 6 - 2 "Villarreal"
18' [1 - 0] Cristiano Ronaldo
21' [2 - 0] Kaka (iš 11 metrų baudinio)
31' [2 - 1] Marcos Senna
54' [3 - 1] Gonzalo Higuain
66' [3 - 2] Nilmar
72' [4 - 2] Gonzalo Higuain
78' [5 - 2] Kaka
87' [6 - 2] Xabi Alonso (iš 11 metrų baudinio)

"Almeria" 1 - 0 Madrido "Atletico"
87' [1 - 0] Pablo Piatti

Bilbao "Athletic" 4 - 1 "Tenerife"
18' [1 - 0] Fernando Llorente (iš 11 metrų baudinio)
23' [2 - 0] Gaizka Toquero
54' [3 - 0] Andoni Iraola
57' [3 - 1] Alejandro Alfaro
63' [4 - 1] Igor Gabilondo

17' iš aikštės pašalintas Jose Antonio Culebras ("Tenerife")

"Malaga" 2 - 1 Barselonos "Espanyol"
13' [1 - 0] Fernando
45' [1 - 1] Victor Ruiz
75' [2 - 1] Victor Nsofor Obinna

85' iš aikštės pašalintas Jesus Gamez ("Malaga")
90' iš aikštės pašalintas Ivan Gonzalez Lopez ('Malaga")

Pamplonos "Osasuna" 1 - 1 "Valladolid"
80' [0 - 1] Haris Medunjanin
86' [1 - 1] Javier Gallego Camunas

"Zaragoza" 1 - 3 "Sporting"
38' [0 - 1] Mate Bilic
63' [0 - 2] Luis Moran
90' [1 - 2] Angel Javier Arizmendi
90' [1 - 3] David Barral