Ispanijoje toliau tęsiasi sutartų futbolo rungtynių skandalas – šį kartą jis palietė Ronaldo valdomą "Real Valladolid" klubą, kuris šį sezoną po sunkios kovos išliko "La Liga" pirmenybėse.

Ispanijos žiniasklaida informuoja, kad sutartų rungtynių atvejis buvo užfiksuotas "Valencia" ir "Real Valladolid" ekipų akistatoje. "Šikšnosparniams" šiose rungtynėse reikėjo laimėti norint užsitikrinti kelialapį į UEFA Čempionų lygą.

"Valencia" šias rungtynes laimėjo rezultatu 2:0, tiesa, įrodymų, kad prie to būtų prisidėjusi pati "Valencia", kol kas nėra. Visi kaltinimai krenta ant "Real Valladolid" žaidėjų pečių.

Ispanijos policija turi nenuginčijamų įkalčių – telefoniniai pokalbiai.

Teigiama, kad į korupcinę bylą įsivėlę Raulis Bravo ir Carlosas Aranda papirko septynis "Real Valladolid" žaidėjus, įskaitant ir ekipos kapitoną Borją Fernandezą.

Policija turi C. Arandos ir B. Fernandezo skambučio įrašą, kuriame yra aiškiai kalbama apie minėtas rungtynes: "Septyni žaidėjai buvo papirkti, ne daugiau. Statyk 10 tūkst. eurų ir gausi 20 tūkst."

Tas pats C. Aranda kitame pokalbyje savo kitam draugui pareiškė: "Klausyk, "Valencia" laimės pirmąjį kėlinį ir antrąjį, gerai? Paklausyk manęs, jie laimės ir pirmą, ir antrą kėlinį."

Visi trys asmenys dabar yra sulaikyti Ispanijos policijos.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos