Ispanijoje - "Sevilla" ir "Villarreal" klubų lygiosios (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse įvyko dar trejos 21-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "Ramon Sanchez Pizjuan" stadione, kur vietos "Sevilla" kovėsi su "Villarreal". Po įnirtingos ir atkaklios kovos nugalėtojas Sevilijoje nepaaiškėjo - komandos pasidalino po tašką.

"Sevilla" daugiau laiko praleido su kamuoliu, tačiau varžovai buvo itin pavojingi kontratakose. 49-ąją minutę Samiras Nasri galėjo pelnyti pergalingą įvartį šeimininkams, tačiau prancūzo 11 metrų baudinį atrėmė Sergio Asenjo.

"Sevilla" antrą kartą iš eilės prarado taškus Ispanijoje ir nuo lyderių padidino atsilikimą iki 3 taškų. Potencialiai atsilikimas dar gali padidėti iki 9 taškų, jei Madrido "Real" iškovos pergales dvejose savo atkeltose rungtynėse.

Kitose rungtynėse "Deportivo Alaves" neturėjo rezultatu 4-2 nugalėjo "Sporting Gijon", o paskutiniame susitikime San Sebastiano "Real Sociedad" turėjo vargo su Pamplonos "Osasuna".

"Sevilla" 0 - 0 "Villarreal"
49' S. Nasri ("Sevilla") nerealizavo 11 m. baudinio

"Gijon" 2 - 4 "Alaves"
10' [0 - 1] R. Sobrino
58' [0 - 2] C. Santos (11 m. baudinys)
70' [0 - 3] E. Mendez (11 m. baudinys)
84' [1 - 3] L. Traore
85' [1 - 4] Alexis
90' [2 - 4] C. Castro

"Real Sociedad" 3 - 2 "Osasuna"
25' [0 - 1] K. Kodro
62' [1 - 1] R. Navas
72' [2 - 1] C. Vela
77' [3 - 1] Juanmi
79' [3 - 2] S. Leon