Ispanijoje stebuklo neįvyko - "Barcelona" apgynė šalies čempionų titulą (FOTO, VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse savaitgalį vyksta paskutinysis 38-asis turas. Šiandien įvyko keturios rungtynės, po kurių paaiškėjo 2015-16 metų sezono čempionas.

Prieš šį turą Ispanijoje buvo likusi intriga, nes pirmąją ir antrąją vietas skyrė vienas taškas. Visgi lyderio pozicijoje visą sezoną žygiavusi "Barcelona" titulo iš savo rankų neišleido ir po pergalės prieš "Granada" antrą kartą iš eilės triumfavo šalies pirmenybėse.

Katalonai nuo pat rungtynių pradžios rodė charakterį ir susikaupimą rungtynėms. Pirmojo įvarčio ilgai laukti neprireikė - 22-ąją minutę Jordi Alba įkirto į baudos aikštelę ir atidavė tikslų perdavimą Luisui Suarezui, kuriam beliko kamuolį nukreipti į vartus.

38-ąją minutę L. Suarezas pelnė dar vieną įvartį. Jam įspūdingą rezultatyvų perdavimą atidavė Dani Alvesas. Per likusį laiką "Barca" didesnio vargo nebeturėjo ir 86-ąją minutę L. Suarezas padėjo galutinį tašką. Urugvajiečiui tai buvo 40-asis sezonas įvartis, kuris jam atnešė "Pichini" apdovanojimą.

"Barcelona" klubui tai buvo 24-asis "Primera" titulas klubo istorijoje. Per pastaruosius šešerius metus katalonai tik du kartus nelaimėjo pirmenybių.

Katalonų kluptelėjimo laukęs Madrido "Real" klubas išvykoje susigrūmė su La Korunjos "Deportivo". Du Cristiano Ronaldo įvarčiai "baltiesiems" atnešė pergalę rezultatu 2-0, kuri garantavo vicečempionų vardą.

Dar kitos rungtynės baigėsi Bilbao "Athletic" pergale prieš "Sevilla". Baskai po pergalės užsitikrino penktąją vietą ir patekimą į grupių etapą UEFA Europos lygoje. Trečioje vietoje likęs Madrido "Atletico" rezultatu 2-0 nugalėjo Vigo "Celta", tačiau "Celta" tai nesutrukdė likti šeštoje pozicijoje.

"Granada" 0 - 3 "Barcelona"
22' [0 - 1] L. Suarez
38' [0 - 2] L. Suarez
86' [0 - 3] L. Suarez

"Deportivo" 0 - 2 "Real Madrid"
7' [0 - 1] C. Ronaldo
25' [0 - 2] C. Ronaldo

"Athletic" 3 - 1 "Sevilla"
11' [1 - 0] A. Aduriz
31' [2 - 0] A. Aduriz
55' [2 - 1] J. Munoz
71' [3 - 1] R. Garcia
34' Coke ("Sevilla") pašalintas iš aikštės (nuo suolo)
58' T. Kolodziejczak ("Sevilla") pašalintas iš aikštės
90' M. Rico ("Athletic") pašalintas iš aikštės

"Atletico Madrid" 2 - 0 "Celta"
51' [1 - 0] F. Torres
54' [2 - 0] A. Griezmann