Ispanijoje - svarbi "Valencia" klubo pergalė © Eurofootball.lt
Ispanijos pirmenybėse sekmadienį buvo žaidžiami keturi 29-tojo turo susitikimai.

Antrą pergalę iš eilės iškovojo "Valencia" klubas, kuris šįsyk namuose 4-1 įveikė Madrido "Getafe" ekipą.

Svečiai gana aktyviai pradėjo mačą ir jau pirmosiomis mintėmis grasino "Valencia" vartams, tačiau įvarčio pelnyti vis dėlto nepavyko. 17 minutę šansą turėjo ir šeimininkai, bet Davido Villa smūgis buvo labai netikslus.

Visgi jau po kelių minučių "Valencia" buvo priekyje, kai po Davido Silvos perdavimo įvartį pelnė Juanas Manuelis Mata. Netrukus rezultatas padvigubėjo, kai D.Silvos uždirbtą 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo D.Villa.

Kėliniui artėjant prie pabaigos šeimininkai žaidimą ir toliau laikė savo rankose, tačiau nei Matai, nei Silvai pelnyti įvarčių nepavyko.

48 minutę "Getafe" sugebėjo skirtumą sumažinti, kai Albelda neleistinai sužaidė savo baudos aikštelėje ir 11 metrų baudinį tiksliai realizavo Casquero. Jau netrukus "Valencia" atsakė įvarčiu, kai puikiu smūgiu iš toli pasižymėjo gynėjas Raulis Albiolas.

Netrukus "Getafe" reikalai dar labiau suprastėjo, kai ne tik raudoną kortelę, tačiau dar ir 11 metrų baudinį 'uždirbo' Jacobo. "Valencia" puolėjas D.Villa neprašovė ir šįsyk. Rezultatas tapo jau 4-1.

Per likusį pusvalandį šeimininkai užtikrintai valdė žaidimą bei iškovojo pelnytą ir reikalingą pergalę, rezultatu 4-1.

"Valencia" 4 - 1 Madrido "Getafe"
20' [1 - 0] Juan Manuel Mata
25' [2 - 0] David Villa (iš 11 metrų baudinio)
49' [2 - 1] Francisco Javier Casquero (iš 11 metrų baudinio)
56' [3 - 1] Raul Albiol
60' [4 - 1] David Villa (iš 11 metrų baudinio)

59' iš aikštės išvytas Sanz Ovejero Jacobo ("Getafe")

Madrido "Atletico" 2 - 4 Pamplonos "Osasuna"
8' [0 - 1] Walter Pandiani
15' [1 - 1] Diego Forlan
44' [1 - 2] Krisztian Vadocz
48' [1 - 3] Walter Pandiani
69' [1 - 4] Shojaei Masoud
74' [2 - 4] Pablo Ibanez

Barselonos "Espanyol" 3 - 1 La Korunijos "Deportivo"
12' [1 - 0] Ivan Alonso
39' [2 - 0] Ivan de la Pena
42' [2 - 1] Nouioui Lassad
90' [3 - 1] Alberto Lopo (į savus vartus)

Chichono "Sporting" 0 - 2 Santandero "Racing"
54' [0 - 1] Nikola Zigic
89' [0 - 2] Gonzalo Colsa