Ispanijoje - triuškinančios dėl titulo kovojančių "Real" ir "Barcelona" klubų pergalės (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos likusios aštuonios 37-ojo turo rungtynės.

Madrido "Real" klubas savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su ketvirtoje vietoje esančia "Sevilla". Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai užtikrintai rezultatu 4-1 susitvarkė andalūzais ir tik dar labiau priartėjo prie čempionų titulo.

Rungtynės "Real" ekipai prasidėjo itin sėkmingai - jau 10-ąją minutę šeimininkai įsiveržė į priekį. "Sevilla" prasižengė prie pat baudos aikštelės, o ten nieko nelaukęs gynėjas Nacho pasiuntė kamuolį į situaciją sureaguoti nespėjusios "Sevilla" ekipos vartus.

Ilgai laukti antrojo įvarčio taip pat neprireikė - 23-ąją minutę Cristiano Ronaldo iš kelių metrų nuginklavo Sergio Rico. Per likusį pirmojo kėlinio laiką "Sevilla" bandė gelbėtis iš situacijos ir šeimininkus nuo įvarčio gelbėjo puikiai vartuose žaidęs Keyloras Navasas.

Antrajame kėlinyje svečiams iš Andalūzijos vis dėlto pavyko pasiekti savo įvatį, kai pasižymėjo Stevenas Jovetičius. Tačiau "baltieji" pergalės išleisti šiose rungtynėse neketino ir 78-ąją minutę dviejų įvarčių pranašumą sugrąžino nuostabų įvartį pasiekęs C. Ronaldo.

Galutinį tašką 84-ąją minutę padėjo po puikaus Nacho perdavimo pasižymėjęs Toni Kroosas.

Kitose rungtynėse dėl titulo taip pat kovojanti "Barceona" išvykoje tokiu pačiu rezultatu sutriuškino "Las Palmas". Šiose rungtynėse klostėsi toks pat scenarijus - katalonai pirmieji pasiekė du įvarčius, vėliau "Las Palmas" švelnino atsilikimą, tačiau netrukus praleido dar du  įvarčius.

Rugtynėse išsiskyrė Neymaras, pelnęs net tris įvarčius, o dar vieną pridėjo Luisas Suarezas.

Tiek "Barcelona", tiek "Real" turi po 87 taškus, tačiau padėties šeimininkė ir Madrido komanda. Katalonams lieka žasti vienerios rungtynės, o tuo tarpu "baltieji" dar turi sužaisti du susitikimus. Taigi, "Real" komandai užtenka pasiekti dar vieną pergalę ir bent jau sužaisti lygiosiomis.

Dar kitose rungtynėse pergales pasiekė "Deportivo Alaves" ir "Sporting Gijon". Lygiosiomis Sevilijoje sužaidė Madrido "Atletico", nesugebėjusi įveikti vietos "Real Betis".

Jau aišku, kad kartu su Pamplonos "Osasuna" ir "Granada" iš pirmenybių pasitrauks "Sporting Gijon". Savo ruožtu pralaimėjimą prieš "Real" patyrusi "Sevilla" jau žemiau ketvirtos pozicijos šį sezoną nebenukris.

"Real Madrid" 4 - 1 "Sevilla"
10' [1 - 0] Nacho
23' [2 - 0] C. Ronaldo
49' [2 - 1] S. Jovetič
78' [3 - 1] C. Ronaldo
83' [4 - 1] T. Kroos

"Las Palmas" 1 - 4 "Barcelona"
25' [0 - 1] Neymar
27' [0 - 2] L. Suarez
63' [1 - 2] L. Bigas
67' [1 - 3] Neymar
71' [1 - 4] Neymar

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10346409" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Real Betis" 1 - 1 "Atletico"
57' [1 - 0] D. Ceballos
66' [1 - 1] S. Savič

"Alaves" 3 - 1 "Celta"
5' [1 - 0] M. Garcia
18' [2 - 0] Z. Feddal
37' [3 - 0] Deyverson
78' [3 - 1] I. Aspas (11 m. baudinys)

"Athletic Bilbao" 1 - 1 "Leganes"
14' [1 - 0] A. Aduriz
61' [1 - 1] A. Szymanowski

"Eibar" 0 - 1 "Gijon"
32' [0 - 1] Burgui

"Real Sociedad" 2 - 2 "Malaga"
31' [1 - 0] X. Prieto (11 m. baudinys)
45' [1 - 1] L. Hernandez
76' [1 - 2] Recio
86' [2 - 2] B. Jon

"Villarreal" 0 - 0 "Deportivo"