Ispanijoje - užtikrinta "Valencia" pergalė © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos pirmenybėse buvo sužaistos dar šešerios V turo rungtynės, tuo tarpu vienas mačas bus žaidžiamas kiek vėliau.

Ir toliau gražų ir užtikrintą žaidimą demonstruoja lyderė "Valencia". Šįsyk ekipa namuose 4-2 palaužė La Korunijos "Deportivo".

Jau 3 minutę svečiai galėjo išsiveršti į priekį, tačiau puolėjas Mista nepasinaudojo puikia proga.

11 mačo minutę Pablo Alvarezas perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kamuolys kurioziškai atsimušė į "Valencia" gynėją Moretti ir įskriejo į vartus. Svečiai priekyje 1-0.

Tačiau 35 minutę rezultatas jau tapo 1-1 - Joaquinas prasiveržė dešiniuoju krašu, perdavė kamuolį Matai ir šis pelnė įvartį.

Vos prasidėjus antrąjam kėliniui "Valencia" išsiveržė į priekį - Davidas Villa suklaidino gynėją, nors puolėjo smūgis nebuvo itin geras, tačiau kamuolys vis dėlto įskriejo į vartus. 69 rungtynių minutę po Joaquino įvarčio, "Valencia" priekyje jau 3-1.

Tai dar nebuvo pabaiga - 81 minutę Mata puikiai išmaudė gynėjus, perdavė kamuolį D.Villai ir šis iš maždaug 6 metrų antrą kartą mače nuginklavo "Deportivo" vartininką Aranzubia.

Vis dėlto "Deportivo" dar pelnė vieną įvartį, kai 85 minutę pasižymėjo Lafita.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė užtikrintą ir pelnytą "Valencia" pergalę rezultatu 4-2.

Sunkią pergalę namuose iškovojos "Almeria" futbolininkai, kurie tik dėka Alvaro Negredo įvarčio 90 minutę palaužė "Recreativo" pasipriešinimą. Įdomu tai, kad svečiai rungtynes baigė tik ašuoniese mat iš aikštės buvo pašalinti Munozas, Oliveira ir Sisi.

"Mallorca" klubas išvykoje rezultatu 2-1 palaužė Santandero "Racing". Nugalėtojams 45 minutę įvartį pelnė Varela, o antrasis pasižymėjo Webo. "Racing" gretose tiksliu smūgiu pasižymėjo Marcano.

Pergales taip pat iškovojo ir Madrido "Getafe" bei "Malaga", o mačas tarp "Numancia" ir "Osasuna" baigėsi be įvarčių 0-0.

“Almeria” 1-0 “Recreativo”
90’ [1-0] A.Negredo

79’ iš aikštės pašalintas A.J.V.Munoz („Recreativo“)
83‘ iš aikštės pašlintas P.Oliveira („Recreativo“)
90' iš aikštės pašalintas G.Sisi ("Recreativo")

“Athletic Bilbao” 0-1 “Getafe”
87’ [0-1] F.J.Casquero

“Malaga” 2-1 “Valladolid”
33’ [1-0] M.O.T.Lolo
54’ [2-0] L.A.Adrian
64’ [1-2] S.G.P.Leon

“Numancia” 0-0 “Osasuna”

90' iš aikštės pašalintas J.C.Moreno ("Numancia")

Santandero “Racing” 1-2 “Mallorca”
22’ [1-0] I.Marcano
45’ [1-1] F.Varela
86’ [1-2] P.Webo

"Valencia" 4-2 La Korunijos "Deportivo"
11' [0-1 E.Moretti į savo vartus
35' [1-1] Mata
49' [2-1] D.Villa
68' [3-1] Joaquin
81' [4-1] D.Villa
85' [4-2] Lafita

Madrido "Atletico" 0-1 "Sevilla"
21' [0-1] L.Fabiano