Ispanijoje vienas po kito švarinami garsių futbolo žmonių namai

Ispanijoje futbolininkams ir treneriams nuo šiol palikti savo turtą namuose darosi nesaugu – vagys vieną po kito švarina prabangius namus.

Neseniai buvo pranešta, kad per Ispanijos rinktinės rungtynes į Alvaro Moratos namus, kuriuose buvo jo žmona su vaikais, įsibrovė vagys ir išsinešė vertingų daiktų.

Paskutinėmis aukomis tapo du Madrido "Real" atstovai – Isco ir Zinedine'as Zidane'as. Ispanijos žiniasklaida patvirtino, kad vagystės įvyko praėjusią naktį.

Nuo vagių per pastaruosius metus taip pat buvo nukentėję tokie futbolininkai kaip Gerardas Pique, Jordi Alba, Raphaelis Varane bei kiti.

 

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...