Ispanijos čempionatą laimėjo "Barcelona" © Eurofootball.lt
Po šeštadienį sužaistų trejų Ispanijos čempionato rungtynių paaiškėjo, kad nugalėtojų titulą iš Madrido "Real" paveržė "Barcelona" klubas.

Tai paaiškėjo po to, kai "Real" išvykoje 2-3 nusileido "Villarreal" vienuolikei bei prarado net teorines viltis pasivyti nutolusius katalonus.

"Villarreal" į priekį išsiveržė 17 minutę, kai po perdavimo iš krašto galva pasižymėjo Robertas Piresas, bet antrojo kėlinio pradžioje iš kelių metrų pusiausvyrą atstatė Rafaelis van der Vaartas.

62 minutę šeimininkai vėl pirmavo - įvartį įmušė Rubenas Cani, - bet 88 minutę Gonzalo Higuanas išlygino rezultatą, nors atrodė, kad buvo pažeista nuošalės taisyklė.

Nepaisant to, tikslaus argentiniečio smūgio "Real" nepakako - jau per teisėjo pridėtą laiką vartininkas Ikeras Casillasas paprastoje situacijoje po kampinio nepagavo kamuolio ir tuo pasinaudojęs pergalę išplėšė gynėjas Joanas Capdevila.

"Villarreal" 3 - 2 Madrido "Real"
17' [1 - 0] Robert Pires
47' [1 - 1] Rafael van der Vaart
62' [2 - 1] Ruben Cani
88' [2 - 2] Gonzalo Higuain
90' [3 - 2] Joan Capdevila

"Osasuna" 0 - 0 "Sevilla"

82' iš aikštės pašalintas Koffi Romaric ("Sevilla")
90' iš aikštės pašalintas Fernandez Sergio ("Osasuna")

La Korunijos "Deportivo" 1 - 1 "Getafe"
46' [0 - 1] Roberto Soldado
85' [1 - 1] Ivan Sanchez Riki