Ispanijos futbolo grandai tęsia savo turne po Japoniją. Vakar vykusiuose mačuose "%c00006" ir Madrido "%c00003" laimėjo, kai tuo tarpu Ispanijos čempionė "%c00004" turėjo pripažinti Japonijos klubo pranašumą.

Madrido "Real" 4 - 0 Tokijo "Verdy"

9' [1 - 0] Zinedine Zidane
35' [2 - 0] Ronaldo
78' [3 - 0] Luis Figo
81' [4 - 0] Fernando Morientes

Sudėtys:

"Verdy": Takagi; Yoneyama, Togawa, Ubeda (Yanagisawa, 60’); D.Kobayasi (Tamano, 75’), Hayashi, Soma (Nejime, 70’), Y.Kobayasi, Hirano (Lee,23’); Sakurai (Hugo, 72’) Hiramoto (Morimoto, 65’)

"Real": Cesar; Salgado, Samuel (Raul Bravo, 46’), Pavon, Roberto Carlos; Helguera (Celades, 78’), Beckham (Mejia, 78’); Figo, Zidane (Guti, 63’), Solari (Raul, 46’); Ronaldo (Morientes, 63’)

50 tukstančių žiūrovų akivaizdoje karališkasis Ispanijos klubas tiesiog sutriuškino aikštės šeimininkus 4-0. Deja, "Real" lyderis Zinedinas Zidanas antrojo kėlinio viduryje po susidūrimo su Hayashiu buvo priverstas palikti aikštę dėl kairės kojos traumos. Kol kas nežinoma, ar trauma rimta, ir kiek ilgai prancūzas negalės žaisti, tačiau manoma, kad "Real" treneris nerizikuos savo lyderiu ateinančiose draugiškose rungtynėse.

"Barcelona" 5 - 0 Kašimos "Antlers"

17' [1 - 0] Ludovic Giuly
26' [2 - 0] Ludovic Giuly
30' [3 - 0] Henrik Larsson
77' [4 - 0] Luis garcia
89' [5 - 0] Messi

Katalonijos superklubas sutriuškino "Antlers" ekipą net 5-0, o du naujieji klubo pirkiniai - Giuly ir Larssonas - pelnė įvarčius. Nors Ronaldinho šiame mače įvarčių nepelnė, tačiau jis buvo šių rungtynių žvaigždė, nuolat draskęs "Antlers" gynybą ir du kartus asistavęs komandos draugams.

"Valencia" 2 - 5 Niigatos "Albirex"

Įvarčius pelnė:
"Valencia": Mista, Angulo
"Albirex": Hak An 2, Oseas 2, Wakui

Priešingai nei "Barcelona" ar "Real", Ispanijos čempionei teko pripažinti Japonijos klubo pranašumą. Teigiama, kad savo remėjo "Toyota" dėka "Valencia" už dvejas rungtynes Japonijoje gaus apie 4,5 milijono litų.

Po rungtynių naujasis "Valencia" treneris, kaip bebūtų keistą, buvo patenktinas komandos pasirodymu: "Abi komandos žaidė gerai. Šeimininkai buvo pripratę prie klimato, kuris mus slėgė, tačiau bendrai aš esu patenkintas komandos žaidėjų pasirodymu".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos