Ispanijos Karaliaus Taurės turnyre - "Mallorca" ekipos pergalė © Eurofootball.lt
Ketvirtadienio vakarą Ispanijoje buvo žaidžiamos likusios dvejos šalies Karaliaus Taurės turnyro (Copa del Rey) aštuntfinalio kovos.

Pergalę namuose iškovojo "Mallorca" ekipa, kuri 3-1 įveikė "Almeria" klubo pasipriešinimą. Šeimininkai pirmavo po to, kai 9 minutę Alhasaane Keita pelnė įvartį, tačiau vos po minutės Jose Ortizas rezultatą išlygino.

Vis tik prieš pat petrauką Cleberas Santana išvedė "Mallorca" vėl į priekį, o 56 minutę dar vienu tikslų smūgį atliko Fernando Varela.

Kitame susitiime Pamplonos "Osasuna" namuose nesugebėjo įveikti "Athletic Bilbao" futbolininkų, mat mačas baigėsi lygiosiomis 1-1. Įvartį šeimininkams pelnė puolėjas Walteris Pandiani, o svečių gretose pasižymėjo Fernando Llorente.

"Mallorca" 3 - 1 "Almeria"
9' [1 - 0] Alhassane Keita
10' [1 - 1] Jose Bernal Ortiz
44' [2 - 1] Cleber Santana
56' [3 - 1] Fernando Varela

Pamplonos "Osasuna" 1 - 1 "Athletic Bilbao"
82' [1 - 0] Walter Pandiani
90' [1 - 1] Fernando Llorent