Ispanijos pirmenybėse - Madrido "Real" ir "Atletico" klubų pergalės

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos penkerios 5-ojo turo rungtynės.

Į pergalių kelią po dviejų iššvaistytų rungtynių grįžo Madrido "Atletico" futbolininkai. Diego Simeone auklėtiniai pranoko to paties miesto kitą komandą - "Getafe" nusileido rezultatu 0:2.

14-ąją minutę po galingo Thomo Lemaro smūgio kamuolys nuo vartininko rankos įskriejo į vartus ir "Atletico" įgijo pranašumą. "Getafe" bandė atsitiesti ir kėlė rimtą pavojų Jano Oblako ginamiems vartams, tačiau 60-ąją minutę buvo išspręsti visi formalumai - tas pats T. Lemaras šį kartą jau įmušė įvartį į savo sąskaitą.

"Getafe" susitikimą užbaigė dešimtyje, o "Atletico" iškovojo tris taškus, kurie bent laikinam leido pakilti į penktąją poziciją.

Kitose dvikovose "Alaves" sutriuškino "Rayo Vallecano", Vigo "Celta" rezultatyvioje kovoje išleido pergalę iš savo rankų prieš "Real Valladolid", o "Eibar" minimaliu skirtumu nugalėjo "Leganes".

Paskutinėje vakaro dvikovoje Madrido "Real" po itin sunkios kovos palaužė Barselonos "Espanyol". 41-ąją minutę Marco Asensio įmuštas įvartis nulėmė pergalę rezultatu 1:0.

Antrajame kėlinyje "Espanyol" kėlė rimtą pavojų šeimininkams, kurie per per šešias dienas turėjo žaisti tris susitikimus. Komandos sudėtyje nebuvo atlikta daug rotacijų, todėl kai kurie žaidėjai antroje rungtynių pusėje vos pavilko kojas aikštėje.

Visgi "Espanyol" komandai pačiame atakos smaigalyje trūko aštrumo, todėl "Real" komandai pavyko išplėšti sunkią pergalę. Po jos bent laikinam "baltieji" pakilo į pirmąją poziciją.

"Real Madrid" 1 - 0 "Espanyol"
41' [1 - 0] M. Asensio

"Getafe" 0 - 2 "Atletico"
14' [0 - 1] D. Soria (į savus vartus)
60' [0 - 2] T. Lemar
67' I. Alejo ("Getafe") pašalintas iš aikštės

"Rayo Vallecano" 1 - 5 "Alaves"
8' [0 - 1] X. Navarro
30' [1 - 1] De Tomas
34' [1 - 2] I. Gomez
56' [1 - 3] J. Calleri
77' [1 - 4] I. Gomez
90' [1 - 5] Burgui

"Celta" 3 - 3 "Ral Valladolid"
5' [1 - 0] I. Aspas
9' [2 - 0] M. Gomez
39' [2 - 1] O. Plano
54' [3 - 1] I. Aspas
65' [3 - 2] E. Unal
90' [3 - 3] L. Suarez

"Eibar" 1 - 0 "Leganes"
52' [1 - 0] Kike