Ispanijos pirmenybėse "Real" palaužė "Villarreal" © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos čempionate sužaistos šešerios XVII turo rungtynės, o dar du mačai vyks vėlai vakare.

Svarbią pergalę iškovojo čempiono titulą ginantis Madrido "Real" klubas, savų žiūrovų akivaizdoje minimaliu rezultatu 1-0 įveikęs "Villarreal".

Vienintelį įvartį 31 minutę pelnė olandas Arjenas Robbenas, suklaidinęs kelis gynėjus bei galingu smūgiu iš toli pasiuntęs kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Svečiai turėjo progų išlyginti santykį, bet Giuseppe Rossi smūgį galvai iš arti atrėmė vartininkas Ikeras Casillasas, nuginkluoti vartininko nepavyko ir Arieliui Ibagazai bei Josebai Llorente.

Šiame mače "Real" gretose debiutavo ir abu naujokai - aikštėje pasirodė saugas Lassana Diarra bei puolėjas Klaasas Janas Huntelaaras.

"Almeria" 1 - 0 Sevilijos "Betis"
35' [1 - 0] Miguel Angel Garcia Perez

89' iš aikštės pašalintas Kalu Uche ("Almeria")
90' iš aikštės pašalintas Arturo Garcia ("Betis")

Bilbao "Athletic" 1 - 1 Barselonos "Espanyol"
37' [0 - 1] Hurtado Perez Moises
81' [1 - 1] Andoni Iraola

Huelvos "Recreativo" 3 - 1 "Numancia"
18' [1 - 0] Martinez Javi Fuego
47' [2 - 0] Javier Gallego Camunas
61' [3 - 0] Fernandez Aitor
90' [3 - 1] Gorka Brit

16' Jose Javier Barkero ("Numancia") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Malaga" 1 - 0 "Sporting Gijon"
34' [1 - 0] Manuel Ortiz Toribio Lolo

Madrido "Real" 1 - 0 "Villarreal"
31' [1 - 0] Arjen Robben

"Valladolid" 0 - 1 Santandero "Racing"
64' [0 - 1] Nikola Zigic

"Sevilla" 1 - 1 Pamplonos "Osasuna"
50' [1 - 0] Jesus Navas
90' [1 - 1] Walter Pandiani

Madrido "Getafe" 1 - 2 La Korunijos "Deportivo"
6' [0 - 1] Bodipo
15' [1 - 1] Manu
81' [1 - 2] Sergio (iš 11 metrų baudinio)