Ispanijos rinktinė treniravosi ir "Žalgirio" stadione © Eurofootball.lt
Antradienį Ispanijos nacionalinė rinktinė apie 7 valandą vakaro atvyko į centrinį Vilniaus "Žalgirio" stadioną, kur paskutinį kartą treniravosi prieš rytojaus rungtynes su Lietuvos reprezentacine ekipa.

Nors ispanai atvyko anksčiau nei tikėtasi, į aikštę iš persirengimo kambarių eiti jie neskubėjo. Ant žaliosios vejos greitai pasirodė tik A.Luque, D.Albelda ir I.Casilasas. Kitų žaidėjų teko laukti ilgą laiko tarpą, kol pats nacionalinės rinktinės treneris nuėjo į rūbinę ir paragino žaidėjus paskubėti.

Priešingai nei rytinės treniruotės metu, į "Žalgirio" stadioną buvo įleidžiami visi norintys, todėl stadione susirinko daug vaikų ir paauglių norinčių išvysti savo "dievukus", gauti jų autografus bei su jais nusifotografuoti.

Iš rūbinės pradėję eiti ispanai šiek tiek sutriko išvydę tiek aistruolių, susirinkusių į jų treniruotę, ir autografų nedalijo. Visi žaidėjai ramiai nužingsniavo į aikštės vidurį. Vėlgi į akis krito Raulis, kuris pro sirgalius nepraėjo, o tiesiog nuleidęs galvą prabėgo.

Verta paminėti faktą, jog apsaugos darbuotojai su ispanų žurnalistais elgėsi daug maloniau ir suteikė jiems daugiau laisvės stebint treniruotę. Pastarieji galėjo prieiti arčiau aikštės ir vaikščioti šonine aikštės linija.

Treniruotė prasidėjo kamuolio valdymo pratimais. Vėliau žaidėjai buvo suskirstyti po du ir vienas kitam perdavinėjo kamuolius tiek kojomis, tiek galva. Treniruotei įpusėjus žaidėjai pradėjo žaisti "plotą", o vėliau buvo žaidžiamas futbolas per puse aikštės.

Vieną komandą sudarė Madrido "Real", "Barcelona" "Deportivo" žaidėjai, bei futbolininkai rungtyniaujantys Anglijoje X.Alonso ir J.Reyesas, o kitą komandą sudarė "Valencia" ir likusių Ispanijos klubų žaidėjai. Rungtynių metu susidūrė M.Salgado ir F.Torresas. Pastarasis ilgokai pragulėjo ant žolės ir jam netgi prireikė medikų pagalbos. Šis mini mačas baigėsi 0-0.

Treniruotės pabaigoje ispanai mušė į vartus iš maždaug šešiolikos metrų. Gali būti, kad Ispanijos rinktinės vartus rytojaus rungtynėse gins S.Canizaresas, nes visiems žaidėjams patraukus į rūbinę, šis dar dešimt minučių treniravosi su savo treneriu.

Lipant į autobusą žaidėjus pasitiko apie 50 autografų ir nuotraukų ištroškusių fanų. Visi išskyrus Raulį ir Albeldą mielai fotografavosi ir dalino autografus visiems norinitiems.

Taigi daugiau treniruočių nebus. Rytoj, trečiadienį, 21.15 visi rinksis į "Žalgirio" stadioną arba prie TV3 televizijos ekranų stebėti šio neeilinio susitikimo su viena stipriausių Senojo žemyno komandų.