Ispanijos Supertaurė: „El Clasico“ po pratęsimo triumfavo Madrido „Real“ futbolininkai © JumpStory nuotr.

Ispanijos Supertaurės pusfinalyje Madrido „Real“ atkakliose rungtynėse, po pratęsimo, rezultatu 3:2 palaužė „Barcelona“ vienuolikę.

Pirmasis rungtynių įvartis krito įpusėjus pirmąjam kėliniui. 25 minutę Ancelloti auklėtiniai perėmė kamuolį aikštės viduryje ir pasileido į greitą kontraataką. Į patogią padėtį išvestas Vinicius Junioras nuginklavo priešininkų vartininką Andre ter Stegeną ir rezultatas tapo 1:0.

Vis gi, atkakliai kovoję Xavi auklėtiniai sugebėjo išlyginti rezultatą pirmo kėlinio pabaigoje. 41 minutę laiku ir vietoje buvęs Luukas de Jongas iš artimo nuotolio pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrame kėlinyje „Karališkasis“ klubas smogė dar kartą. 72 minutę po rikošeto kamuolys atsidūrė Karimo Benzema kojose ir prancūzas smūgiu į tuščius vartus išvedė savo komandą į priekį.

Tačiau, katalonai nenuleido rankų ir už 11 minučių vėl išlygino rezultatą. Po Jordi Albos aukšto perdavimo smūgiu galva pasižymėjo po keitimo pasirodęs Ansu Fati.

Pagrindinis laikas baigėsi lygiu rezultatu ir rungtynės kėlėsi į pratęsimą, o jo metu pranašumą įrodė Carlo Ancelotti auklėtiniai.

98 minutę Madrido komandos futbolininkai pasileido į greitą puolimą ir pergalingą įvartį smūgiu į apatinį vartų kampą pelnė, 82 minutę Luką Modričių pakeitęs, Federico Valverde.

Atkakliai kovojusi „Barcelona“ nerado savyje jėgų dar kartą išlyginti rezultatą ir turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą. Tuo tarpu „Real“ pateko į Ispanijos Supertaurės finalą, kuriame susitiks su Bilbao „Athletic“ ir Madrido „Atletico“ poros nugalėtoju.