Ispanijos Supertaurė: „El Clasico“ po pratęsimo triumfavo Madrido „Real“ futbolininkai © REUTERS nuotr.

Ispanijos Supertaurės pusfinalyje Madrido „Real“ atkakliose rungtynėse, po pratęsimo, rezultatu 3:2 palaužė „Barcelona“ vienuolikę.

Pirmasis rungtynių įvartis krito įpusėjus pirmąjam kėliniui. 25 minutę Ancelloti auklėtiniai perėmė kamuolį aikštės viduryje ir pasileido į greitą kontraataką. Į patogią padėtį išvestas Vinicius Junioras nuginklavo priešininkų vartininką Andre ter Stegeną ir rezultatas tapo 1:0.

Vis gi, atkakliai kovoję Xavi auklėtiniai sugebėjo išlyginti rezultatą pirmo kėlinio pabaigoje. 41 minutę laiku ir vietoje buvęs Luukas de Jongas iš artimo nuotolio pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrame kėlinyje „Karališkasis“ klubas smogė dar kartą. 72 minutę po rikošeto kamuolys atsidūrė Karimo Benzema kojose ir prancūzas smūgiu į tuščius vartus išvedė savo komandą į priekį.

Tačiau, katalonai nenuleido rankų ir už 11 minučių vėl išlygino rezultatą. Po Jordi Albos aukšto perdavimo smūgiu galva pasižymėjo po keitimo pasirodęs Ansu Fati.

Pagrindinis laikas baigėsi lygiu rezultatu ir rungtynės kėlėsi į pratęsimą, o jo metu pranašumą įrodė Carlo Ancelotti auklėtiniai.

98 minutę Madrido komandos futbolininkai pasileido į greitą puolimą ir pergalingą įvartį smūgiu į apatinį vartų kampą pelnė, 82 minutę Luką Modričių pakeitęs, Federico Valverde.

Atkakliai kovojusi „Barcelona“ nerado savyje jėgų dar kartą išlyginti rezultatą ir turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą. Tuo tarpu „Real“ pateko į Ispanijos Supertaurės finalą, kuriame susitiks su Bilbao „Athletic“ ir Madrido „Atletico“ poros nugalėtoju.

Straipsnio įvertinimas: 2 2
  • Iniesta

Barca pabaigoje po antro įvarčio taip užspaudė Realą, kad realiai turėjo laimėti rungtynes. Per pratesimą irgi žaidė geriau ir daug progų turėjo, jei ne ta viena realo kontrataka rungtynės butu neblogai pasibaigusios Barcai. Žinant dabartinę realo formą, ir kiek problemų turi Barca, tai runtynės buvo tikrai geros. Jei Barcai pavyks išsispręsti savo problemas su traumomis, antrą sezono pusę matysime visai kitokia Barcą.

• -1
  • 1
    Carlos

Susižiūrėjo tai ne kaip el clasico, o kaip kažkokios prieš sezoninės draugiškos varžybos, ypač iš realo pusės, broko dafiga, žaidžia nepersistengdami, na bent jau laimėjo...barca iš kitos pusės, tai gal kažką geriau ir negali dabartiniu momentu.

Real turi tą neigiamą dalyką kai kartais jaučiasi motyvacijos trūkumas prieš silpnas komandas

• 0
  • Kelsen

Nors žaidimo kokybės ir pritrūko, ypač iš Realo, kas taip pat labai neramina, nes artėja matchas prieš PSG, bet turbūt šou prasme geriausias El Clasico per kokius 2-3 metus. Tikrai Realui matėsi Alabos trūkumas, ypač tai pasimatė ant Militao pasirodymo, šiek tiek priminė Varane, kai būdavo poroje su Ramosu, viskas ok, kai jo nėra, prigribauja, pirmas Barcos įvartis tikrai ant Militao, nors realiai De Jongas tik laiku ir vietoj pakišo koja. Valverde sakiau ir sakysiu, kad turėtų daugiau laiko gauti, tiesiog darbinis arklys, visur jo buvo po keitimo ir aplamai, jis Supercopose tiesiog kosmiškai žaidžia 😀 Dėl Barcos tikrai džiugiu, įsivažiuoja jaunimas ir tikrai parodė charakterį, komentatorius teisingai labai pasakė, sezono eigoje su kiekvienomis rungtynėmis Barca bus vis stipresnė.

• 0
  • Zuokas
    Carlos

Nesutikčiau."Real žaidė nepersistengdami"... įdomu kam Real tauposi, kad nesistengė per svarbiausią futbolo derbį pasaulyje? La Ligai? kur visus lenkia? Tiesiog vyravo atakuojantis futbolas. Ar tau kokybiškas futbolas yra tik kai Mourinho autobusą pastato ir rezultatai būna 0-1? Galiu pasiūlyt pažiūrėt Afrikos čempionatą 😃