Ispanijos Supertaurės trofėjus keliauja į Barseloną (VIDEO)

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Ispanijos Supertaurėje buvo sužaistos atsakomosios rungtynės.

"Camp Nou" stadione "Barcelona" siekė dar kartą įrodyti pranašumą prieš "Sevilla". Pasipriešinimo Ispanijos čempionai nesulaukė ir bendru rezultatu 5-0 iškovojo Ispanijos Supertaurės trofėjų.

Pirmajame susitikime "Barca" pergalę buvo pasiekusi rezultatu 2-0, todėl Katalonijoje liko išspręsti tik formalumus. Jau 10-ąją minutę Arda Turanas išvedė šeimininkus į priekį. 33-ąją minutę Vicente Iborra turėjo galimybę sugrąžinti intrigą šioje dvikovoje, tačiau nerealizavo 11 m. baudinio.

Antrajame kėlinyje "Barca" ir toliau dominavo. Vos tik prasidėjus antrajai rungtynių daliai aikštės šeimininkų pranašumą padidino tas pats A. Turanas, o galutinį tašką puikiu smūgiu galva padėjo Lionelis Messi.

"Barcelona" Ispanijos Supertaurės trofėjų iškovoja 12-ąjį kartą klubo istorijoje. Paskutinį kartą šiame turnyre katalonai buvo triumfavę 2013 metais.

"Barcelona" 3 - 0 "Sevilla"
(Pirmas mačas: 2-0, galutinis rezultatas: 5-0)
10' [1 - 0] A. Turan
46' [2 - 0] A. Turan
55' [3 - 0] L. Messi
33' V. Iborra ("Sevilla") nerealizavo 11 m. baudinio