Ispanų ir italų mūšyje nugalėtojas paaiškėjo nelaimėlio R. Calafiori smūgio © „Reuters“ nuotr.

Europos čempionate – svarbi ispanijos rinktinės pergalė.

„La Roja“ 1:0 palaužė Italiją ir užsitikrino pirmąją poziciją B grupėje bei vietą atkrintamosiose varžybose.

Vienintelis susitikimo įvartis krito 55 min., kai kamuolį į savus vartus nukreipė italas R. Calafiori.

Ispanai nuo pat susitikimo pradžios perėmė iniciatyvą aikštėje ir Pedri turėjo galimybę pelnyti pirmąjį įvartį.

11–ąją min. progą iššvaistė ir N. Williamsas, kuris nepataikė į vartus smūgiuodamas galva. 24–ąją min. L. Yamalio sukurtu šansu nepasinaudojo A. Morata, o netrukus F. Ruizo bandymą atrėmė G. Donnarumma.

Savo dominavimą ispanai pratęsė ir antrajame kėlinyje. 55–ąją min. R. Calafiori nesėkmingai baudos aikštelėje mėgino susitvarkyti su skriejančiu kamuoliu ir keliu nukreipė jį į savo vartus – 1:0.

Net ir pirmavę ispanai toliau kūrė progas prie varžovų vartų – vėl be „grobio“ liko N. Williamsas. Rungtynės baigėsi minimalia L. de la Fuente auklėtinių pergale 1:0.