Įspūdingą dvikova Zagrebe baigėsi Kroatijos rinktinės revanšu prieš ispanus

Ketvirtadienį Senajame žemyne pradėtos žaisti 5-ojo turo UEFA Tautų lygos rungtynės.

A divizione dėl gyvybiškai svarbių taškų kovojo Kroatijos rinktinė. Pirmoje dvikovoje su ispanais pažeminti likę kroatai namuose atsitiesė - po dramatiškos kovos iškovojo pergalę rezultatu 3:2.

Visi įvarčiai sukrito antrajame kėlinyje. 54-ąją minutę Andreja Kramaričius išvedė kroatus į priekį, tačiau jo kone kitos atakos metu Dani Ceballos atstatė lygybę.

Visgi 69-ąją minutę kroatai susigrąžino pranašumą - po puikaus Luka Modričiaus perdavimo savo pirmąjį įvartį nacionalinėje komandoje įmušė Tinas Jedvajus.

Ispanai sugebėjo atsakyti net ir į šį šeimininkų išpuolį - Sergio Ramosas 78-ąją minutę tiksliai realizavo 11 metrų baudinį.

Kroatams žūtbūt reikėjo pergalės, todėl iki pat paskutinėmis minutės virė tikra kova aikštėje. Pridėto laiko metu kroatai užspaudė varžovus ir tas pats T. Jedvajus 93-ąją minutę sensacingai išplėšė pergalę šeimininkams.

Ispanija žemiau antros pozicijos savo grupėje nenukris, nes Kroatija ir Anglija turi po keturis taškus. Būtent šių komandų akistata ir užsibaigs šios grupės varžybos. Ispanai greičiausiai prarado progą be Europos čempionato atrankos užsitikrinti vietą pirmenybėse, nebent kroatai ir anglai išsiskirs lygiosiomis.

Kita dvikova A divizione baigėsi belgų pergale prieš islandus, B divizione buvo užfiksuotos vienos nulinės lygiosios, C divizione graikai ir vengrai patiesė savo varžovus.

D divizione pergalėmis džiaugėsi Baltarusija ir Moldova, lygiosiomis sužaidė latviai, išvykoje neįveikę Kazachstano.