Įspūdingame mače Brazilija palaužė Egiptą © Eurofootball.lt
Dramatiškai susiklosčiusiose pirmose Konfederacijų taurės B grupės rungtynėse Brazilija 4-3 palaužė Egiptą.

Tituluotieji brazilai dvikovą pradėjo labai sėkmingai - sužaidus vos 5 minutes kamuolį į tinklą pasiuntė Kaka, bet netrukus Mohamedas Zidanas galva atstatė pusiausvyrą.

Tai nebuvo mačo pradžios šou pabaiga - 12 minutę po Elano perdavimo taip pat galva Braziliją dar kartą į priekį išvedė Luisas Fabiano, o 38 minutę Juanas padvigubino pranašumą, leisdamas Dungos auklėtiniams išeiti ilsėtis turint atrodytų saugų pranašumą.

Bet jo neliko jau 55 minutę - iš pradžių Mohamedas Shawky nuginklavo Julio Cesarą iš 16 metrų. Dar po kelių akimirkų trečią įvartį Egiptui įmušė Mohamas Zidanas.

Kuomet atrodė, kad afrikiečiams pavyks iškovoti netikėtas lygiąsias, Brazilija sudavė skaudų smūgį - prieš pat teisėjo pridėto laiko pradžią Ahmedas Al-Muhammadi nuo vartų linijos ranka atmušė Juano smūgiuotą kamuolį, nepalikdamas teisėjui kitos išeities kaip tik pašalinti futbolininką iš aikštės bei skirti 11 metrų baudinį.

Jį užtikrintai realizavo Madrido "Real" naujokas Kaka. Nors egiptiečiai nepasidavė ir Mamdouh Eido bandymą dar teko atremti Cesarui, daugkartiniai pasaulio čempionai atsilaikė ir šventė pergalę.

Brazilija 4 - 3 Egiptas
5' [1 - 0] Kaka
9' [1 - 1] Mohamed Zidan
12' [2 - 1] Luis Fabiano
37' [3 - 1] Juan
54' [3 - 2] Mohamed Shawky
55' [3 - 3] Mohamed Zidan
90' [4 - 3] Kaka (iš 11 metrų baudinio)

89' iš aikštės pašalintas Ahmed Al-Muhammadi (Egiptas)