Įspūdingame mače - "Udinese" pergalė prieš "Reggina" © Eurofootball.lt
Vienintelėse Italijos "Serie A" pirmenybių XXXI turo rungtynėse, kuriose nebuvo realizuoti net du 11 metrų baudiniai, "Udinese" išvykoje 2-0 įveikė be dviejų pašalintų futbolininkų dvikovą baigusią "Reggina" ekipą.

Pirmajame kėlinyje progų turėjo abi komandos, tačiau jos liko neišnaudotos - ilsėtis žaidėjai išėjo esant lygiam rezultatui 0-0.

Antrajame kėlinyje sužaidus 10 minučių jėgų santykis pakito - Maurizio Lanzaro baudos aikštelėje pargriovė Floro Floresą bei buvo pašalintas iš aikštės. Nepaisant to, teisėjo skirto 11 metrų baudinio nesugebėjo realizuoti gynėjas Maurizio Domizzi - jo smūgiuotas kamuolys praskriejo virš vartų.

62 minutę šeimininkai liko devyniese - antrą geltoną kortelę prieš save išvydo ir aikštę turėjo palikti Antonio Barilla.

Nepaisant to, "Reggina" neišnaudojo dviejų progų išsiveržti į priekį - abu kartus tikslumo pritrūko Franco Brienza. Tiesa, kitoje aikštės pusėje Floresas sudrebino skersinį.

81 minutę vietos sirgaliams dar kartą teko griebtis už galvų - arbitras skyrė antrą 11 metrų baudinį, šį sykį į "Udinese" vartus, bet Brienzos smūgį atrėmė vartininkas Samiras Handanovičius.

Ir svečiai tuo pasinaudojo - po Giovanni Pasquale perdavimo 85 minutę įvartį įmušė Floresas, o prieš pat finalinį švilpuką puolėjas, pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje, pasižymėjo ir antrą kartą.

"Reggina" 0 - 2 "Udinese"
85' [0 - 1] Antonio Floro Flores
90' [0 - 2] Antonio Floro Flores

55' iš aikštės pašalintas Maurizio Lanzaro ("Reggina")
55' Maurizio Domizzi ("Udinese") nerealizavo 11 metrų baudinio
62' iš aikštės pašalintas Antonio Barilla ("Reggina")
81' Franco Brienza ("Reggina") nerealizavo 11 metrų baudinio