Įspūdingame Mančesterio derbyje čempionams pergalę lėmė Oweno įvartis © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos ketverios VI turo rungtynės.

Vieną įspūdingiausių Mačesterio derbių išvydo "Old Trafford" stadione susirinkę žiūrovai, turėję galimybę švęsti įspūdingą savo numylėtinių "Man Utd" futbolininkų pergalę prieš "Man City" rezultatu 4-3.

Šeimininkai dvikovą pradėjo labai sėkmingai ir išsiveržė į priekį sužaidus vos porą minučių, kuomet smūgiu pažeme pasižymėjo Wayne'as Rooney.

Bet svečiai nesutriko ir 15 minutę atstatė pusiausvyrą - Carlosas Tevezas atėmė kamuolį iš grubiai suklydusio vartininko Beno Fosterio, atliko perdavimą Garethui Barry, o šiam tereikėjo pasiųsti kamuolį į neginamus vartus.

Netrukus Tevezas sudrebino varžovų vartų virpstą, bet 49 minutę "Man Utd" vėl pirmavo, kuomet galva vartininką Shay'ų Giveną nuginklavo Darrenas Fletcheris.

Tai toli gražu nebuvo pabaiga - 52 minutę Bellamy galingu smūgiu vėl išlygino santykį, o kuomet atrodė, kad 80 minutę Fletcherio po Ryano Giggso perdavimo galva įmuštas antrasis įvartis bus lemiamas, Bellamy trečią kartą nuginklavo Fosterį - 3-3.

Tuomet išmušė Michaelo Oweno valanda - daug kritikos pastaraisiais metais sulaukęs puolėjas į aikštę žengė likus žaisti mažiau nei 20 minučių, tačiau jau 6 teisėjo pridėto laiko minutę gavęs tikslų Giggso perdavimą anglas iš arti įmušė užtikrintą įvartį, pasiųsdamas sirgalius ir trenerį Serą Alexą Fergusoną į ekstazę.

Ši situacija sukėlė "Man City" stratego Marko Hugheso pyktį, mat arbitras rodė, kad prideda vos 4 minutes, o Owenas pasižymėjo laikrodžiui tiksint jau 96 minutę.

Kur kas ramiau Londono derbyje pergalę iškovojo "Chelsea" klubas, 3-0 įveikęs "Tottenham".

Mačo pradžioje progų turėjo abi ekipos - iš pradžių tikslumo pritrūko 'mėlynųjų' gynėjui Jose Bosingwai, o kitoje aikštės pusėje Peterio Croucho bandymą atrėmė vartininkas Petras Cechas.

32 minutę krito pirmasis įvartis, kurį galva pelnė "Chelsea" gynėjas Ashley Cole'as, o 58 minutę persvarą po Franko Lampardo perdavimo padvigubino Michaelis Ballackas.

Dvikovos baigtis buvo nulemta 63 minutę, kuomet trečią įvartį įmušė Didier Drogba, o "Tottenham" pralaimėjimo kartėlį dar apkartino vėlyva Sebastieno Bassongo trauma.

"Man Utd" 4 - 3 "Man City"
2' [1 - 0] Wayne Rooney
16' [1 - 1] Gareth Barry
49' [2 - 1] Darren Fletcher
52' [2 - 2] Craig Bellamy
80' [3 - 2] Darren Fletcher
90' [3 - 3] Craig Bellamy
90' [4 - 3] Michael Owen

"Wolverhampton" 2 - 1 Londono "Fulham"
18' [1 - 0] Kevin Doyle
50' [2 - 0] David Edwards
66' [2 - 1] Danny Murphy (iš 11 metrų baudinio)

Liverpulio "Everton" 3 - 0 "Blackburn"
22' [1 - 0] Louis Saha
54' [2 - 0] Louis Saha
58' [3 - 0] Joseph Yobo

Londono "Chelsea" 3 - 0 Londono "Tottenham"
32' [1 - 0] Ashley Cole
58' [2 - 0] Michael Ballack
63' [3 - 0] Didier Drogba