Įspūdingas "Man Utd" puolimas nepaliko jokių vilčių QPR klubui (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos priešpaskutinės 4-ojo turo rungtynės, kuriose pirmąją pergalę iškovojo "Manchester United" klubas.

"Old Trafford" stadione Louiso van Gaalo treniruojama Mančesterio vienuolikė rezultatu 4-0 sutriuškino Londono "Queens Park Rangers" futbolininkus.

"Raudonieji velniai" dominuoti pradėjo nuo pat pirmos minutės. Pirmasis įvartis krito 24-ąją minutę, kuomet maždaug iš 25 metrų baudos smūgį atlikęs Angelis Di Maria nuginklavo Robertą Greeną.

Ilgai laukti dar vieno įvarčio neprireikė ir 36-ąją minutę ispanas Anderis Herrera pelnę savo debiutinį įvartį. Uraganiško "Man Utd" puolimo QPR klubui sustabdyti niekaip nepavyko ir prie varžovų triuškinimo prisidėjo Wayne'as Rooney, pasižymėjęs po A.Herrera perdavimo.

Antrajame kėlinyje svečiai iš Anglijos sostinės praleido tik vieną įvartį, tačiau pavojingų "Man Utd" išpuolių netrūko. Paskutinį įvartį šiame susitikime pelnė Juanas Mata. Jam nuostabų perdavimą į baudos aikštelę atliko visą mačą blizgėjęs A.Di Maria.

Verta paminėti, kad 67-ąją minutę "United" gretose debiutavo puolėjas Radamelis Falcao, kuris pakeitė J.Matą. Per likusį laiką kolumbiečiui pelnyti debiutinio įvarčio nepavyko.

"Man Utd" klubas iškovojęs pergalę "Premier" lygoje pakilo į devintąją poziciją.

"Man Utd" 4 - 0 QPR

24' [1 - 0] A.Di Maria

36' [2 - 0] A.Herrera

44' [3 - 0] W.Rooney

58' [4 - 0] J.Mata

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7196149" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>