Iššovęs D. Nunezas nukalė pergalę mažumoje likusiems „Liverpool“ futbolininkams © Reuters nuotr.

„Liverpool“ komanda švenčia pergalę Niukastle.

Beveik visą mačą mažumoje žaidę „raudonieji“ 2:1 neįtikėtinai palaužė „Newcastle United“ futbolininkus.

Pačioje rungtynių pradžioje galėjo būti išvarytas Trentas Alexanderis-Arnoldas, tačiau jis antros geltonos kortelės išvengė. Netrukus „Newcastle“ įsiveržė į priekį po Trento klaidos. Įvartį mušė Anthony Gordonas.

28-ąją minutę „Liverpool“ situacija dar labiau komplikavosi. Už paskutinės vilties pražangą raudoną kortelę gavo Virgilas van Dijkas.

Antrajame kėlinyje „Liverpool“ gan prastai atrodė puolime, tačiau sužibėjo į aikštelę po keitimo žengęs Darwinas Nunezas. Urugvajietis pasinaudojo savo 2 progom bei dramatiškai išplėšė pergalę Kloppo kariaunai.