Istoriją sukūręs „Real“ krito „Villarreal“ tvirtovėje © Reuters nuotr.

Madrido „Real“ patyrė pralaimėjimą Ispanijoje.

„Karališkasis klubas“ pirmąsyk šiame amžiuje neturėjo nei vieno ispano startinėje sudėtyje ir išvykoje 1:2 nusileido „Villarreal“ ekipai.

„Geltonieji“ jau pirmajame kėlinyje atrodė užtikrinčiau už savo varžovus ir turėjo daugiau progų pelnyti įvartį.

Įvartį pavyko pelnyti 47-ąją minutę – pasižymėjo Yeremi Pino, kuris tiksliu smūgiu nuginklavo Thibaut Courtois.

60 ir 63 minutę tiksliais 11 m baudiniais apsikeitė Karimas Benzema bei Gerardas Moreno, tačiau persvarą išlaikė „Villarreal“ komanda.

Rungtynės ir toliau išliko itin įdomios. Progų padvigubinti persvarą turėjo Quique Setieno auklėtiniai, tačiau to nepadarė ir intriga laikėsi iki pat galo. Rodrygo turėjo gerą šansą lyginti rezultatą.

Galiausiai triumfavo „Villarreal“ komanda, kuri pakilo į 5-ąją vietą turnyrinėje lentelėje.