Istorinis D. Mertenso įvartis atvėrė „Napoli“ ekipai duris į Italijos taurės finalą © AFP nuotr.

Šeštadienio vakarą paaiškėjo antrasis Italijos taurės finalo dalyvis.

Atsakomosiose pusfinalio rungtynėse „Napoli“ namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su Milano „Inter“, tačiau Neapolio ekipa pirmąsias rungtynes laimėjo 1:0, todėl žengė į finalą.

Rungtynės itin sėkmingai prasidėjo Milano ekipai – jau 2-ąją minutę Christianas Eriksenas tiesioginiu smūgiu iš kampinio išvedė savo komandą į priekį.

Vis tik 41-ąją minutę „Napoli“ surengė puikią kontrataką, kurios smaigalyje atsidūręs Driesas Mertensas išlygino rezultatą. Tai buvo jau 122-asis D. Mertenso įvartis „Napoli“ gretose ir jis tapo rezultatyviausiu visų laikų klubo futbolininku.

„Inter“ antrajame kėlinyje švaistė puikias progas, o finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias, kurios palankesnės buvo „Napoli“ futbolininkams.

Italijos taurės finalas bus žaidžiamas trečiadienį, birželio 17 dieną, o jame „Napoli“ susitiks su Turino „Juventus“.

„Napoli“ 1:1 „Inter“ (bendras rezultatas: 2:1)