Istorinis triumfas: Vilniaus raj. „Transinvest“ laimėjo LFF taurę © lff.lt nuotr.

Visus nustebinęs finalas, kuriame pirmos lygos komanda iškovojo taurę.

Dariaus ir Girėno stadione įvyko LFF taurės finalo rungtynės, kuriose susitiko Vilniaus raj. „Transinvest“ ir Šiaulių „FA Šiauliai“.

Pirmajame kėlinyje Vilniaus rajono komanda nustebino daugumą, nes atliko žymiai daugiau atakų ir prispaudė Šiaulių atstovus.

11-ąją minutę labai pavojingą progą sukūrė vilniečiai, kai Povilas Kiselevskis atsidūrė vienas prieš vartus, bet užtikrintai sužaidė Lukas Paukštė.

27-ąją minutę Henrique Devensas susikūrė patogią poziciją smūgiuoti, bet vėl puikiai sužaidė L. Paukštė.

41-ąją minutę puikiai į greitą ataką pabėgo šiauliečiai ir puikiai progą išnaudojo Eligijus Jankauskas – 0:1.

Prasidėjus antrajam kėliniui netoli savo vartų suklydo Danielis Romanovskij, o kamuolį gavęs Yoichi Kawachi išlygino rungtynių rezultatą (1:1).

80-ąją minutę Levano Tchapodze perdavimas pasiekė Liną Zingertą, kuris išvedė vilniečius į svajonių triumfą – 2:1.