Italija - Europos jaunimo čempionė © Eurofootball.lt
Europos jaunimo iki 21 metų čempionais tapo Italijos futbolininkai. Antradienį vykusiame finale jie 3-0 sutriuškino Serbijos ir Juodkalnijos rinktinę.

Italus į priekį 32-ąją minutę išvedė Danielis De Rossi. 34-ąją minutę už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvytas Serbų žaidėjas Mijailovičius. Rezultatas 1-0 išsilaikė beveik iki rungtynių pabaigos. Tik 85-ąją minutę Bovo padvigubino skirtumą. Dar po minutės Italų pergalę įtvirtino "%c00029" atakų lyderis A.Gilardino. Paskutiniąją rungtynių minutę iš aikštės buvo pašalintas dar vienas serbų žaidėjas - Ivanovičius.

Verta paminėti tai, kad Italai čempionatą pradėjo patirdami netikėtą pralaimėjimą prieš Baltarusijos ekipą, tačiau po to iškovojo tris pergales iš eilės. Viena pergalė buvo ir prieš tuos pačius Serbijos ir Juodkalnijos futbolininkus.

Čempionato bronzos medalius iškovojo Portugalijos futbolininkai, įveikę švedus 3-2. Nors švedams ir pavyko išlyginti rezultatą pačioje rungtynių pabaigoje, portugalai sugebėjo įmušti antrojo pratesimo kėlinio metu ir iškovoti trečiąją vietą bei kelialapį į olimpines žaidynes.

Finalas:

Italija 3-0 Serbija ir Juodkalnija
32' %p01787 [1-0]
85' %p01917 [2-0]
86' %p00394 [3-0]

Rungtynės dėl 3-ios vietos:

Švedija 2-3 Portugalija
45' Johan Elmander [1-0]
76' %p02414 11m. [1-1]
85' Jorge Riberio [1-2]
90' Markus Rosenberg [2-2]
114' Carlitos [2-3]