Italija: „Juventus“ pasiekė eilinę pergalę, „Atalanta“ netikėtai neįveikė autsaiderių © ZUMAPRESS.com nuotr.

Antradienio vakaro rungtynėse puikią formą pasiekę „Juventus“ futbolininkai namuose rezultatu 2:0 įveikė „Cagliari“ ekipą.

Pirmąjį savo šeimininkai svečiai įmušė 40 minutę. Įvartį „į rūbinę“ neatremiamu smūgiu galvą pelnė Moise Kean‘as.

Antrame kėlinyje „Cagliari“ susikūrė keletą progų psižymėti, tačiau to padaryti jiems nepavyko.

Viltys pasiekti bent lygiąsias galutinai žlugo 83 minutę. Po puikaus perdavimo, taikliu smūgiu į apatinį vartų kampą pasižymėjo Frederico Bernardeschi ir rezultatas tapo 2:0.

„Juve“ per pastarąsias 6 savo rungtynes pasiekė 5 pergales ir kartą sužaidė lygiosiomis ir dabar rikiuojasi 5 lentelės pozicijoje.

„Atalanta“ nesugėjo reabilituotis po skaudaus pralaimėjimo „Roma“ ekipai ir rezultatu 0:0 sužaidė su „Genoa“ ekipa.

Šios lygiosios reiškia, kad „Atalanta“ šiuo metu rikiuojasi ketvirtoje vietoje, o juos nuo žemiau esančio „Juventus“ skiria 4 taškai.