Gražiose ir dramatiškose C grupės rungtynėse, kurios vyko Porto miesto Dragao stadione, Italijos komanda neišsaugojo minimalios persvaros ir sužaidė lygiosiomis su Švedijos vienuolike.

Italija - Švedija 1 - 1
37' %p01796
85' %p02780

Italai pradėjo mačą aktyviau ir varžovų vartams grasino jau trečią minutę: Vieris atsitvėrė kamuolį nuo Jakobssono, bet sukliudyti puolėjui spėjo vartininkas Isakssonas. Po dešimties minučių Ljungbergas spurtuoja kairiuoju kraštu iki galinės linijos, perduoda kamuolį kulnu Ibrahimovičiui, tačiau šio smūgis iš šešių metrų skrieja virš vartų.

19 minutę Vierio bandymas galva skrieja virš vartų. Netrukus dar vienas pavojingas italų išpuolis - Zambrotta prasiveržia kraštu, atlieka perdavimą Del Piero, kuris iš dešimties metrų nestabdydamas smūgiuoja netiksliai.

26 minutę Ljungbergas pavojingai įšoka į baudos aikštelę, bet praranda kamuolį atsiduręs tarp gynėjų ir vartininko. Po dviejų minučių iš 25 metrų smūgiuoja Del Piero, kamuolys pavojingai atšoka nuo gynėjo, tačiau Isakssonas pirštų galais gelbėja savo vartus. Vėliau galva nesėkmingai smūgiuoja ir geros progos neišnaudoja Vieris.

Italija išsiveržia į priekį 37 minutę: Panuccis atlieka perdavimą iš dešinio krašto ir Cassano galva nukreipia kamuolį į vartus. Kėlinio pabaigoje pabandyta vėl ta pati kombinacija, tačiau Cassano galva šį kartą muša tiesiai į vartininką.

Antrasis kėlinys prasidėjo bloga žinia Italijos rinktinės gerbėjams, nes geltoną kortelę gavo Cannavaro, taigi jis turės praleisti rungtynes su Bulgarija. Nepaisant to švedai vėl turėjo daugiau gintis, o 48 minutę po Panuccio perdavimo Vieris nestabdydamas kamuolio smūgiavo šalia vartų.

57 minutę Del Piero gavo perdavimą priekyje ir pamatęs, jog iš vartų šiek tiek išbėgęs Isakssonas bandė jį permesti. Tačiau bandymas buvo šiek tiek per silpnas ir pavojų likvidavo gynėjas.

Įpusėjus antrajam kėliniui Švedijos treneriai keitimais pradeda stiprinti puolimą išleisdami į aikštę Jonsoną ir Allbacką. Tai atsiliepia komandos žaidimui, nes švedai ima grėsmingiau atakuoti. 78 minutę pavojinga kontrataka, Larssonas prilaiko kamuolį, atiduoda jį į kraštą laisvam Jonsonui, tačiau šio smūgį puikiai atmuša Buffonas. Netrukus atakos smaigalyje vėl Jonsonas, bet jo smūgis galva skrieja pro šalį.

Likus penkioms minutėms iki rungtynių pabaigos po Kallstromo pakelto kampinio baudos aikštelėje įvyksta sumaištis ir Ibrahimovičius kulnu nukreipia kamuolį į viršutinį vartų kampą. Šėlsta milžiniška švedų sirgalių armija, o italai atrodo sutrikę dėl tokio netikėto įvykių posūkio.

Rungtynių pabaigoje Italijos komanda pakilo lemiamam šturmui, tačiau du kartus galva vėl pro šalį smūgiuoja Vieris, Zambrottos smūgį atmuša vartininkas, o po kampinio Panuccis neišnaudoja paskutinės galimybės.

Statistika

Smūgiai: 19 (Italija) ir 11 (Švedija)
Pataikyti smūgiai: 8 ir 4
Perdavimai: 519 ir 459
Tikslūs perdavimai: 418 ir 334
Pražangos: 14 ir 21
Kampiniai: 10 ir 5
Nuošalės: 5 ir 2
Geltonos kortelės: 3 ir 2
Kamuolio kontroliavimas: 54% ir 46%
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos