Italijoje „Atalantai“ pergalę nukalė po keitimo debiutavęs aštuoniolikmetis © JumpStory nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose rungtynėse Bergamo „Atalanta“ išvykoje rezultatu 1:0 palaužė „Bologna“ ekipą.

Pirmąjame kėlinyje įvarčių išvysta nebuvo. Geriausią progą pasižymėti turėjo svečių komandos gynėjas Giorgio Scalvini. Vis gi, pastarojo smūgiuotas kamuolys kliudė virpstą ir vartuose neatsidūrė.

Antrame kėlinyje „Atalanta“ sukūrė keletą itin pavojingų momentų, o vieną iš jų jiems pavyko išnaudoti pačioje rungtynių pabaigoje. 82 minutę po puikaus Mario Pasaliciaus perdavimo, po keitimo pasirodęs aštuoniolikmetis Moustapha Cisse išbėgo vienas prieš vieną su vartininku ir šaltakraujiškai pasiuntį kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą.

Puolėjas iš Gvinėjos, dar praeitą mėnesį žaidė aštuntame Italijos divizione, o šį vakarą jis padėjo „Atalanta“ ekipai pasiekti pergalę Italijos pirmenybėse.

Po šio susitikimo Gasperini Gian Piero auklėtiniai kyla į šeštąją turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu „Bologna“ tenkinasi dvyliktąja pozicija.