Italijoje - dar vienas "Juventus" pralaimėjimas ir Danilevičiaus dublis © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A"pirmenybėse sekmadienį sužaistos šešerios rungtynės, o dar trys mačai neįvyko dėl prastų oro sąlygų.

Sensacingą pralaimėjimą patyrė trečioje vietoje žengianti Turino "Juventus" ekipa, savų žiūrovų akivaizdoje 1-2 nusileidusi prieš paskutinę poziciją užimančiai ir 'Senąją senjorą' pirmą kartą nuo 1963 metų įveikusiai "Catania" komandai.

Tai buvo jau penktas "Juventus" kluptelėjimas per šešis pastaruosius mačus visuose turnyruose, tik dar labiau padidinantis spaudimą vyriausiajam treneriui Ciro Ferrarai.

Svečiai iš Sicilijos pirmavo po to, kai pirmajame kėlinyje 11 metrų baudinį realizavo Jorge Martinezas, ir nors Hasanas Salihamidžičius 66 minutę atstatė pusiausvyrą, dvikovai artėjant į pabaigą pergalingą įvartį "Catania" klubui pelnė Mariano Izco.

Verta pažymėti, jog "Juventus" sirgaliai savo komandą sutiko itin nesvetingai - dar prieš dvikovą į stadioną futbolininkus atvežęs autobusas buvo apmėtytas kiaušiniais ir pirotechnikos priemonėmis, o dalis aistruolių, buvusių už vartų, mačo pradžioje demonstratyviai atsuko nugarą į aikštę.

Tuo metu lyderis Milano "Inter" iškovojo eilinę pergalę, minimaliu rezultatu - kamerūniečio Samuelio Eto'o įvarčio dėka - įveikęs Romos "Lazio".

Dabar Jose Mourinho auklėtiniai lenkia antroje vietoje žengiantį ir vieneriomis rungtynėmis mažiau dėl atidėtos dvikovos su "Fiorentina" sužaidusį "Milan" jau aštuoniais taškais.

Milano "Inter" 1 - 0 Romos "Lazio"
14' [1 - 0] Samuel Eto'o

"Roma" 2 - 0 "Parma"
48' [1 - 0] Nicolas Burdisso
90' [2 - 0] Matteo Brighi

"Palermo" 1 - 0 "Siena"
41' [1 - 0] Edison Cavani

"Napoli" 2 - 0 Veronos "Chievo"
7' [1 - 0] Marek Hamsik
87' [2 - 0] Fabio Quagliarella

"Livorno" 3 - 1 Genujos "Sampdoria"
15' [0 - 1] Antonio Cassano
39' [1 - 1] Nelson Rivas
47' [2 - 1] Tomas Danilevičius
90' [3 - 1] Tomas Danilevičius

73' Marius Stankevičius ("Sampdoria") pašalintas iš aikštės

Turino "Juventus" 1 - 2 "Catania"
23' [0 - 1] Jorge Andres Barrios Martinez (iš 11 metrų baudinio)
66' [1 - 1] Hasan Salihamidzic
87' [1 - 2] Mariano Julio Izco