Italijoje - dramatiškos "Juventus" lygiosios © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos visos XXX turo rungtynės.

Tik lygiosiomis turėjo tenkintis antroje vietoje žengianti Turino "Juventus" ekipa, namie dvikovą su tik šešioliktoje pozicijoje besirikiuojančia Veronos "Chievo" baigusi lygiosiomis 3-3.

"Senoji senjora" turėjo iniciatyvą nuo pat pradžių ligi pabaigos, tačiau paversti šio pranašumo pergale nesugebėjo.

Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai, kuomet 25 minutę po aštraus perdavimo vartininkui Gianluigi Buffonui vilčių nepaliko Sergio Pellissier.

Tačiau "Juventus" nesutriko ir 34 minutę atstatė pusiausvyrą - galingu smūgiu kamuolį į tinklą pasiuntė gynėjas Giorgio Chiellini.

Bet kantrus svečių žaidimas, paremtas greitomis kontratakomis, ir vėl davė vaisių dar iki didžiosios pertraukos - panašų į pirmąjį įvartį pelnė dar kartą be priekaištų sužaidęs puolėjas Pellissier.

Po didžiosios pertraukos Veronos klubo vartus užgulė "Juventus" atakų banga ir 53 minutę tai davė vaisių, kai po perdavimo iš krašto Mauro Camoranesi galva pamuštą kamuolį į savus vartus bendromis pastangomis įsimušė Santiago Morero bei Mario Yepesas.

Tai dar nebuvo pabaiga - 79 minutę po to paties Camoranesi reido dešiniuoju kraštu trečią įvartį komandai galva įmušė puolėjas Vincenzo Iaquinta ir atrodė, kad Turino klubas švęs pergalę.

Bet prieš pat finalinį teisėjo švilpuką svečiai išplėšė tašką - po keitimo aikštėje pasirodęs Antonio Langella perdavė kamuolį nesustabdomam Pellissier, kuris įmušė trečią įvartį bei įsirašė į savo sąskaitą 'hattrick'ą'.

Kur kas geriau sekėsi lyderiui Milano "Inter", kuris išvykoje minimaliu rezultatu 1-0 įveikė "Udinese".

Vienintelį įvartį pelnė šeimininkų ekipos gynėjas Mauricio Isla, 77 minutę pasiuntęs kamuolį į savus vartus.

"Udinese" 0 - 1 Milano "Inter"
77' [0 - 1] Mauricio Isla (į savus vartus)

Genujos "Sampdoria" 2 - 2 "Napoli"
28' [1 - 0] Angelo Palombo
44' [1 - 1] Marcelo Zalayeta
63' [2 - 1] Angelo Palombo
90' [2 - 2] German Gustavo Denis

"Siena" 2 - 0 Romos "Lazio"
25' [1 - 0] Emanuele Celaio
85' [2 - 0] Massimo Maccarone

"Reggina" 0 - 1 "Genoa"
78' [0 - 1] Thiago Motta

Turino "Juventus" 3 - 3 Veronos "Chievo"
25' [0 - 1] Sergio Pellisier
34' [1 - 1] Giorgio Chiellini
44' [1 - 2] Sergio Pellisier
53' [2 - 2] Mario Yepes (į savus vartus)
79' [3 - 2] Vincenzo Iaquinta
90' [3 - 3] Sergio Pellisier

"Cagliari" 1 - 0 "Catania"
80' [1 - 0] Alessandro Matri

"Palermo" 1 - 0 "Torino"
51' [1 - 0] Edison Cavani

"Roma" 2 - 1 "Bologna"
12' [1 - 0] Francesco Totti
26' [1 - 1] Massimo Marazzina
58' [2 - 1] Francesco Totti

Bergamo "Atalanta" 1 - 2 "Fiorentina"
49' [1 - 0] Gianvito Plasmati
59' [1 - 1] Stefan Jovetic
89' [1 - 2] Alberto Gilardino

58' iš aikštės pašalintas Federico Peluso ("Atalanta")

"Milan" 2 - 0 "Lecce"
90' [1 - 0] Philippe Senderos
90' [2 - 0] Filippo Inzaghi