Italijoje - dvejos lygiosios

Vakar prasidėjo Italijos čempionato kovos. Pirmieji savo jėgas išsiaiškino „Genoa“ bei Florencijos „Fiorentina“ futbolininkai.

Anksčiau įvykusiame susitikime – du „Fiorentina“ įvarčiai. Tiesa, rungtynės baigėsi rezultatu 1-1.

14-ąją minutę kamuolį į savus vartus nukreipė Ciprianas Tatarusanu, tačiau antrajame kėlinyje įvarčiu atsakyti sugebėjo Gonzalo Rodriguezas.

„Viola“ turnyrinėje lentelėje išlieka šeštojoje vietoje, „Genoa“ – laipteliu žemiau.

Šalies vicečempionas „Roma“ turėjo galimybę bent laikinai sumažinti atsilikimą nuo lyderio Turino „Juventus“ iki 4 taškų.  Vis dėlto, realiausia galimybė, jog dabar „bianconeri“ pavyks atitrūkti dar labiau.

Rudi Garcia auklėtiniai namie vos sugebėjo pasiekti lygiąsias prieš „Empoli“ klubą. Mače, kuriame parodytos dvi raudonos kortelės, pirmieji pasižymėjo svečiai. 11 metrų baudinį pavyko realizuoti Massimo Maccarone.

Antrojoje dvikovos dalyje rezultatą išlygino krašto gynėjas Maiconas.

„Genoa“ 1 – 1 „Fiorentina“
[1-0] 14‘ Ciprianas Tatarusanu (į savus vartus)

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>