Italijoje - "Fiorentina" lygiosios su "Milan", prarasti "Roma" taškai ir "Sampdoria" pergalė  (VIDEO)

Pirmajame šios dienos "Serie A" mače Florencijos "Fiorentina" namie priėmė "Milan" futbolininkus.

Dvikova tarp turnyrinėje lentelėje šalia viena kitos esančių komandų buvo įdomi, tačiau iš pradžių aikštėje veiksmo trūko. Žaidimas suaktyvėjo tik pirmojo kėlinio pabaigoje.

Tuomet puikios progos neišnaudojo vienas prieš vartus atsidūręs šeimininkų snaiperis Giovanni Simeone, prieš kurį puikiai apsigynė Gianluigi Donnarumma, o jau prieš pat pertrauką šalia vartų smūgiavo Marco Benassi.

Simeone galiausiai pavyko įmušti 71-ąją minutę, kai jam puikų perdavimą iš krašto atliko Cristiano Biraghi, tačiau jau po kelių akimirkų pavojingai smūgiavo Patrickas Cutrone. 74-ąją minutę rezultatas tapo lygus Hakano Calhanoglu dėka.

Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo paskutiniai pavojingi epizodai ir rungtynės baigėsi lygiosiomis 1-1.

16 val. vyko dar šeši susitikimai.

Viename iš jų netikėtą pralaimėjimą namie patyrė Bergamo "Atalanta", nusileidęs "Cagliari" vienuolikei. Įvarčiu aikštės šeimininkus čia jau šeštąją minutę nubaudė po Lucos Cigarini pakelto kampinio pasižymėjęs Leonardo Pavoletti.

Atsilikinėję Gian Piero Gasperini auklėtiniai aikštėje dominavo, bet jų atakos buvo bevaisės, o po kontratakos dar sugebėjo įmušti Simone Padoinas. Tikslus Alejandro Gomezo smūgis pačioje pabaigoje jau nieko nepakeitė.

Taškus taip pat galėjo prarasti šeštojoje vietoje žengiantis Genujos "Sampdoria", ilgą laiką neradęs kelio iki "SPAL 2013" komandos vartų. Rungtynes čia išgelbėjo jau baigiantis mačui 11 metrų baudinį realizavęs Fabio Quagliarella, kuris dar suspėjo ir padvigubinti uostamiesčio futbolininkų pranašumą.

Tuo tarpu tik lygiosiomis turėjo tenkintis "Roma" klubas. Jam kelią pastojo "Sassuolo" ir po dar vienų lygiųjų turnyrinės lentelės lyderis "Napoli" jau atrodo pabėgęs žymiai toliau.

Didžiąją mačo dalį viskas neatrodė taip blogai, nes sostinės futbolininkai kūrė daugiau progų, o 31-ąją minutę juos į priekį buvo išvedęs Lorenzo Pellegrini.

Vis dėlto, įpusėjus antrajam kėliniui rezultatą išlygino Simone Missiroli, o Alessandro Florenzi įvartis galiausiai buvo neįskaitytas.

"Fiorentina" 1 - 1 "Milan"
[1-0] 71' Giovanni Simeone
[1-1] 74' Hakan Calhanoglu

"Atalanta" 1 - 2 "Cagliari"
[0-1] 6' Leonardo Pavoletti
[0-2] 23' Simone Padoin
[1-2] 90' Alejandro Gomez

"Benevento" 1 - 0 "Chievo"