Italijoje - "Inter" pergalė, "Parma" kyla į trečią vietą © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse šeštadienį sužaistos dvejos XIII turo rungtynės.

Eilinę dešimtą pergalę iškovojo lyderis Milano "Inter", išvykoje 3-1 įveikęs vidutiniokę "Bologna".

Jose Mourinho auklėtiniai nuo pat dvikovos pradžios atakavo, o Bolonijos ekipa žaidimą grindė kontratakomis. Pirmąjį įvartį žiūrovai išvydo 22 minutę, kai po kampinio kilus sumaiščiai Lucio galva atmetė kamuolį Diego Milito, o šis sukdamasis galingu smūgiu iš kelių metrų nepaliko vilčių vartininkui Emiliano Viviano.

Tačiau jau kita "Bologna" ataka baigėsi įvarčiu - po tolimo Adailtono perdavimo techniškai kamuolį susistabdęs ir gynėjų Lucio ir Walterio Samuelio globos išvengęs Marcelo Zalayeta nepaliko vilčių Julio Cesarui.

"Inter" nesutriko ir toliau atakavo, tad nenuostabu, jog dar prieš didžiąją pertrauką svečiai vėl pirmavo - po kampinio galva pasižymėjo Mario Balotelli.

Vaizdas nesikeitė ir po didžiosios pertraukos - Milano vienuolikė kūrė progas, kurių vieną išnaudojo - po Milito perdavimo iš krašto įvartį įmušė Estebanas Cambiasso.

Tiesa, saldžią "Inter" pergalę kiek apkartino gynėjas Maiconas, prieš pat finalinį švilpuką už šoninio arbitro įžeidinėjimą išvydęs prieš save raudoną kortelę.

"Bologna" 1 - 3 Milano "Inter"
22' [0 - 1] Diego Milito
23' [1 - 1] Marcelo Zalayeta
42' [1 - 2] Mario Balotelli
72' [1 - 3] Esteban Cambiasso

90' iš aikštės pašalintas Maicon ("Inter")

"Fiorentina" 2 - 3 "Parma"
26' [1 - 0] Alberto Gilardino
30' [1 - 1] Nicola Amoruso
52' [1 - 2] Valeri Bojinov
62' [2 - 2] Alberto Gilardino
67' [2 - 3] Davide Lanzafame