Italijoje ir toliau aukso link juda Milano „Inter“ © AP nuotr.

Italijos „Serie A“ lygoje Milano „Inter“ klubas rezultatyviose rungtynėse, svečiuose, rezultatu 4:2 įveikė „Roma“.

Svečius 17-ąją minutę į priekį išvedė Francesco Acerbi. 28-ąją minutę rezultatą išlygino Gianluca Mancini. 44-ąją minutę romėnus į priekį išvedė Stephanas El Shaarawy.

49-ąją minutę „Inter“ ekipai rezultatą išlygino Marcusas Thuramas, o po 7 minučių įvartį į savus vartus įsimušė Angelino. 90+3 minutę pergalę „Nerazzurri“ užtvirtino Alessandro Bastoni

„Cagliari“ 1:3 „Lazio“

„Sassuolo“ 1:1 „Torino“

• Mmc b

O serie B gerai zaidzia Parma gal kitais metais vėl gris į serie a.

• 5
  • 12345

Gerai jie juda. Tokia nuojauta kužda kad ČL iš nugalětoju poros Inter-Atletico. Kaškas toli eis, nors jie ir ne Top 3 favoritai.

• 2
  • Energy

Su tuo paciu sastafu sluoja visus.Nors dar ir taurej lose arabijoje du macus.Ar nebus taip kad nepritruks paskui jegu.Lautaro ir Thuram galinga pora, bet sanchez ir austras tik medinukai minutes datempt.