Italijoje - kovingos "Sampdoria" ir "Milan" lygiosios

Prasidėjo vienuoliktasis "Serie A" turas. Šiandien buvo sužaistos dvejos rungtynės, o abiejuose stadionuose užfiksuotos lygiosios.

Pirmieji į kovą stojo vidutiniokas "Sassuolo" bei nuo "pavojingos" zonos vos per žingsnį esantis Bergamo "Atalanta" klubas. Mačas išsiskyrė nebent gausiu pražangų skaičiumi - aikštės šeimininkai taisykles pažeidė 19 kartų, svečiai - 22. Įvarčių pelnyta nebuvo.

Vakarinė dvikova, kaip ir tikėtasi, buvo atkakli. Genujoje susitiko trečiojoje vietoje žengianti "Sampdoria" ekipa bei į UEFA Čempionų lygą sugrįžti svajojantis "Milan". Nuo pat rungtynių pradžios svečiai kontroliavo kamuolį ir po dešimtąją minutę Stephano El Shaarawy pelnyto įvarčio atrodė, jog madų sostinės komanda išsiveš tris taškus.

Vis dėlto, dar pirmojo kėlinio pabaigoje lygybę atstatė Stefano Okaka Chuka, o antrajame praėjus vos šešioms minutės šeimininkus į priekį išvedė Citadinas Martinsas Ederis.

Žinoma, tai "Milan" pasiduoti neprivertė ir anksčiau rezultatyvų perdavimą komandos draugui atlikęs Jeremy Menezas 65-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį.

Rungtynės baigėsi rezultatu 2-2, tačiau verta paminėti. jog likus 5 minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos iš aikštės buvo pašalintas svečių gynėjas Daniele Bonera. Taip pat įdomu, kad mažiau kamuolį kontroliavęs "Sampdoria" atliko daugiau smūgių į vartus.

Po šeštadienio susitikimų abi ekipos kol kas išlaiko pozicijas turnyrinėje lentelėje, tačiau labai tikėtina, jog rytoj situacija pasikeis.

"Sassuolo" 0 - 0 "Atalanta"

"Sampdoria" 2 - 2 "Milan"
[0-1] 10' Stephan El Shaarawy
[1-1] 45' Stefano Okaka Chuka
[2-1] 51' Citadin Martins Eder
[2-2] 65' Jeremy Menez (iš 11 metrų baudinio)
85' Daniele Bonera ("Milan") pašalintas iš aikštės