Italijoje - kuklios "Milan" ir "Inter" pergalės © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos aštuonerios IV turo rungtynės.

Nelengvus tris taškus iškovojo čempiono titulą ginantis "Inter" klubas, išvykoje 2-1 įveikęs "Cagliari".

Šeimininkai laimėjo pirmąjį kėlinį dėka Capucho Neveso Jedos įvarčio nuo 11 metrų žymos po to, kai Maiconas baudos aikštelėje prasižengė prieš Alessandro Matri.

Milano ekipos strategas Jose Mourinho buvo išvarytas į tribūnas už ginčus su teisėjais, bet būtent jo taktinis sprendimas išleisti į aikštę Marco Balotteli leido pakreipti rungtynių eigą "Inter" naudinga linkme.

Samuelis Eto'o išprovokavo šeimininkų gynybą suklysti ir tuo pasinaudojęs Diego Milito 51 minutę atstatė pusiausvyrą, o dar po kelių akimirkų sulaukęs aukšto perdavimo įmušė ir antrą įvartį.

Iš viso futbolininkas, praėjusį sezoną vilkėjęs "Genoa" marškinėlius, per 35 mačus Italijos čempionate yra pelnęs net 28 įvarčius.

Nesėkmingai sezoną pradėjusi "Milan" vienuolikė namie 1-0 nugalėjo "Bologna".

Vienintelį įvartį po Massimo Ambrosini perdavimo ir puikaus reido pelnė veteranas iš Olandijos Clarence'as Seedorfas.

Rungtynių pabaigoje Fillipo Inzaghi, pakeitęs blankiai žaidusį Klaasą Janą Huntelaarą dar sudrebino vartų virpstą, bet minimalaus pranašumo užtekto dar trims, nors ir neužtikrintai iškovotiems, taškams.

"Roma" 3 - 1 "Fiorentina"
27' [1 - 0] Francesco Totti (iš 11 metrų baudinio)
33' [2 - 0] Francesco Totti
41' [3 - 0] Daniele De Rossi
84' [3 - 1] Alberto Gilradino

"Bari" 4 - 1 Bergamo "Atalanta"
7' [1 - 0] Emanuel Rivas
9' [2 - 0] Paulo Vitor De Souza Barreto
39' [3 - 0] Edgar Anthony Reyes Alvarez
61' [4 - 0] Massimo Donati
84' [4 - 1] Gianpaolo Bellini

"Cagliari" 1 - 2 Milano "Inter"
16' [1 - 0] Capucho Neves Jeda (iš 11 metrų baudinio)
51' [1 - 1] Diego Milito
55' [1 - 2] Diego Milito

"Catania" 1 - 1 "Lazio"
12' [1 - 0] Jorge Andres Barrios Martinez
57' [1 - 1] Julio Cruz

Veronos "Chievo" 3 - 1 "Genoa"
4' [1 - 0] Michele Marcolini (iš 11 metrų baudinio)
6' [2 - 0] Erjon Bogdani
65' [2 - 1] Sergio Floccari
76' [3 - 1] Sergio Pellisier

"Milan" 1 - 0 "Bologna"
75' [1 - 0] Clarence Seedorf

"Parma" 1 - 0 "Palermo"
17' [1 - 0] Cristian Zaccardo

Genujos "Sampdoria" 4 - 1 "Siena"
31' [1 - 0] Daniele Mannini
23' [2 - 0] Angelo Palombo
48' [3 - 0] Marco Padalino
69' [3 - 1] Michele Fini
85' [4 - 1] Marco Padalino