Italijoje "Lazio" sudaužė "Milan", o kiti favoritai šventė pergales (VIDEO)

Šiandien toliau tęsiasi "Serie A" pirmenybių trečiasis turas.

Gerai sezoną pradėję Milano "Inter" futbolininkai į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę įveikdami naujoką "SPAL 2013". Tiesa, nors varžovas neįspūdingas, "nerazzurri" lengva nebuvo.

Pirmąjį įvartį 27-ąją minutę Mauro Icardi įmušė nuo 11 žymos ir nors po kelių minučių jis galėjo persvarą padvigubinti, rezultatas lygiai taip pat galėjo tapti lygus antrojo kėlinio viduryje, kuomet nedaug trūko galva smūgiavusiam Bartoszui Salamonui.

Galiausiai, vis dėlto, "Inter" savo oponentus pranoko ir šios komandos pergalę įtvirtino naują kontraktą neseniai pasirašęs Ivanas Perišičius.

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="it" dir="ltr">Fischio finale a San Siro! <a href="https://twitter.com/hashtag/InterSpal?src=hash">#InterSpal</a> si chiude sul 2-0! <a href="https://twitter.com/hashtag/SerieATIM?src=hash">#SerieATIM</a> <a href="https://t.co/F1bXLS0dDQ">pic.twitter.com/F1bXLS0dDQ</a></p>&mdash; Serie A TIM (@SerieA_TIM) <a href="https://twitter.com/SerieA_TIM/status/906857573743251457">September 10, 2017</a></blockquote> <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

16 val. Lietuvos laiku prasidėjo dar keturi susitikimai.

Po sunkios pradžios atsitiesė Bergamo "Atalanta", iškovojęs pirmąją sezono pergalę prieš "Sassuolo" vienuolikę. Čia Gian Piero Gasperini auklėtiniams varžovus teko vytis po rezultatyvios jų kontratakos, tačiau viskas galiausiai baigėsi laimingai.

Dar pirmajame kėlinyje rezultatą puikiu įvarčiu išlygino Andreasas Cornelius, o 77-ąją minutę Alejandro Gomezo perdavimą tiksliu smūgiu pavertė Andrea Petagna.

Įspūdingą pergalę svečiuose pasiekė Florencijos "Fiorentina" klubas, kuriam tai taip pat buvo pirmieji taškai. Puikiai atakas rengusi "Viola" 5-0 sutriuškino Veronos "Hellas" komandą.

Dvikovos baigtis iš esmės buvo aiški vos įpusėjus pirmajam kėliniui, nes 24-ąją minutę rezultatas jau buvo 3-0. Pirmuosius įvarčius nugalėtojams pelnė Giovanni Simeone, Cyrilas Thereau ir Davide'as Astori, o po pertraukos paskutines vinis įkalė Jordanas Veretout bei Gilas Diasas.

Kiek vėliau Romoje vietos "Lazio" savų sirgalių akivaizdoje priėmė prieš tai dvi pergales iškovojusius "Milan" futbolininkus.

Nuo pirmųjų minučių dvikova klostėsi apylygiai, o svečiai netgi žaidė šiek tiek geriau, bet viskas pasikeitė antrojo kėlinio pabaigoje, kai baudos aikštelėje prieš Luisą Alberto prasižengė Franckas Kessie. Tuomet Ciro Immobile realizavo 11 metrų baudinį ir tai buvo "rossoneri" košmaro pradžia.

Vos po kelių minučių tas pats Immobile pasižymėjo išnaudojęs Senado Luličiaus perdavimą, o "Milan" į rūbinę keliavo turėdami nemažai ką apmąstyti.

Visgi, rungtynių pertrauką Vincenzo Montellos komandai nepadėjo, nes Immobile hat-tricką įsirašė jau 48-ąją minutę ir dar po kelių akimirkų rezultatas jau buvo 4-0. Riccardo Montolivo įvartis didelės paguodos Milano ekipai jau nebeatnešė.

Ši po pralaimėjimo bent iki vakaro nukrito į šeštąją poziciją, kuomet "Lazio" įsitaisė trečiojoje.

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="it" dir="ltr">Fischio finale all&#39;Olimpico: la <a href="https://twitter.com/OfficialSSLazio">@OfficialSSLazio</a> batte il <a href="https://twitter.com/acmilan">@acmilan</a> e conquista i 3 punti! <a href="https://twitter.com/hashtag/LazioMilan?src=hash">#LazioMilan</a> <a href="https://twitter.com/hashtag/SerieATIM?src=hash">#SerieATIM</a> <a href="https://t.co/xc6bcA5iX4">pic.twitter.com/xc6bcA5iX4</a></p>&mdash; Serie A TIM (@SerieA_TIM) <a href="https://twitter.com/SerieA_TIM/status/906908870148345856">September 10, 2017</a></blockquote> <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Vakare vykę mačai baigėsi svečių pergalėmis.. "Torino" komandai pavyko palaužti naujoką "Benevento", į kurio vartus per pridėtą laiką įmušė vienintelis Iago Falque.

Paskutiniojoje vakaro akistatoje žygį dėl prizinių vietų pratęsė "Napoli", sugebėjęs įveikti "Bologna" futbolininkus. Čia įvarčių sąskaitą tik antrajame kėlinyje atidarė Jose Callejono įvartis, bet Pietų Italijos klubo sirgalius nuramino pabaigoje pažymėję Driesas Mertensas bei Piotras Zielinski.

Maurizio Sarri kariauna laimėjo trečiąkart iš tiek pat galimų.

"Inter" 2 - 0 "SPAL 2013"
[1-0] 27' Mauro Icardi (iš 11 metrų baudinio)

[0-1] 2' Giovanni Simeone
[0-2] 10' Cyril Thereau (iš 11 metrų baudinio)
[0-3] 24' Davide Astori
[0-4] 62' Jordan Veretout
[0-5] 89' Gil Dias

"Udinese" 1 - 0 "Genoa"
[1-0] 16' Jakub Jankto
37' Andrea Bertolacci ("Genoa") pašalintas iš aikštės
79' Giuseppe Pezzella ("Udinese") pašalintas iš aikštės

"Lazio" 4 - 1 "Milan"
[1-0] 38' Ciro Immobile (iš 11 metrų baudinio)
[2-0] 42' Ciro Immobile
[3-0] 48' Ciro Immobile
[4-0] 50' Luis Alberto
[4-1] 56' Riccardo Montolivo

"Benevento" 0 - 1 "Torino"
[0-1] 90' Iago Falque

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10585074" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>