Italijoje – lyderių pergalės © Zuma Press nuotr.

Italijoje antradienį sužaistos dvejos „Serie A“ 29-ojo turo rungtynės.

Užtikrintą pergalę išvykoje pasiekė Turino „Juventus“ ekipa, kuri rezultatu 3:1 įveikė „Genoa“.

Visi įvarčiai krito antroje mačo dalyje, o 50-ąją minutę svečius į priekį išvedė Paulo Dybala.

Dar po septynių minučių svečių persvarą padvigubino Cristiano Ronaldo, o „Juventus“ pergale abejoti neleido 73-ąją minutę Douglaso Costa pelnytas įvartis.

Šeimininkams paguodos įvartį 76-ąją minutę pelnė Andrea Pinamonti.

Kitose rungtynėse pergalę pasiekė ir artimiausi „Juventus“ persekiotojai Romos „Lazio“ futbolininkai, kurie išvykoje rezultatu 2:1 palaužė „Torino“.

Būtent šeimininkai pirmavo po 5-ąją minutę Andrea Belotti realizuoto 11 metrų baudinio, tačiau „Lazio“ į tai atsakė dviem tiksliais smūgiais.

48-ąją minutę rezultatą išlygino Ciro Immobile, o 72-ąją Romos ekipai pergalę padovanojo Marco Parolo tikslus smūgis.

„Juventus“ ir „Lazio“ ekipas toliau skiria keturi taškai.