Italijoje - "Milan" pergalė prieš "Roma" ir Danilevičiaus įvartis (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos likusios aštuonerios VIII turo rungtynės.

Tylą nutraukęs jaunasis Alexandre Pato padėjo "Milan" ekipai iškovoti pirmą pergalę per pastaruosius keturis mačus - "San Siro" stadione rezultatu 2-1 buvo įveikta "Roma".

Svečiams dvikova prasidėjo labai sėkmingai - sužaidus vos kelias minutes traumuotą Francesco Totti pakeitęs Jeremy Menezas pasinaudojo pernelyg silpnu gynėjo Thiago Silvos perdavimu atgal ir pasiuntė kamuolį į Didos ginamus vartus.

Visgi "Milan" nepalūžo ir antrojo kėlinio pradžioje atstatė pusiausvyrą - vangiai rungtyniavęs Ronaldinho realizavo 11 metrų baudinį, skirtą už Nicolas Burdisso pražangą prieš Alessandro Nesta.

67 minutę Leonardo auklėtiniai jau buvo priekyje - Pato techniškai krūtine susistabdė tolimą perdavimą ir ramiai pelnė antrą įvartį komandai, kuris, kaip paaiškėjo vėliau, garantavo vos trečią pergalę šiame sezone.

Verta pažymėti, jog dvikovos pabaigoje raudoną kortelę prieš save išvydo du įspėjimus užsidirbęs šeimininkų saugas Massimo Ambrosini.

Du taškus prarado antroje turnyrinės lentelės vietoje žengianti Genujos "Sampdoria", išvykoje sužaidusi tik lygiosiomis 1-1 su Romos "Lazio".

Svečiai pirmavo, kai 40 minutę kamuolį į tinklą pasiuntė Giampaolo Pazzini, tačiau jau netrukus pusiausvyrą atstatė saugas Matuzalemas.

55 minutę Genujos ekipa liko dešimtyje, kai antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Marco Padalino, bet "Lazio" tuo nepasinaudojo, o 73 minutę jėgų santykis aikštėje išsilygino - teisėjas parodė raudoną kortelę Romos klubo saugui Roberto Baronio.

"Sampdoria", kurios gretose Stankevičius žaidė visas rungtynes, galėjo išplėšti pergalę, bet 82 minutę Antonio Cassano pataikė į skersinį.

Ir toliau tragiškai nesiseka paskutinę vietą turnyrinėje lentelėje užimančiai "Livorno" komandai, kuri namie 1-2 nusileido "Palermo".

Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodęs Lietuvos rinktinės puolėjas Tomas Danilevičius tuoj pat ėmėsi darbo ir 54 minutę nukreipė kamuolį į tinklą iš arti po komandos draugo smūgio, tačiau Fabrizio Miccoli netrukus atstatė pusiausvyrą, o Federico Balzaretti išplėšė pergalę svečiams.

Šį sezoną "Livorno" dar nepatyrė pergalės džiaugsmo ir su trimis taškais išlieka pačiame dugne.

"Milan" 2 - 1 "Roma"
3' [0 - 1] Jeremy Menez
56' [1 - 1] Ronaldinho (iš 11 metrų baudinio)
67' [2 - 1] Alexandre Pato

81' iš aikštės pašalintas Massimo Ambrosini ("Milan")

"Catania" 2 - 1 "Cagliari"
35' [1 - 0] Adrian Ricchiuti
43' [1 - 1] Daniele Dessena
88' [2 - 1] Jorge Andres Barrios Martinez

Veronos "Chievo" 1 - 2 "Bari"
3' [0 - 1] Sergio Bernardo Almiron
65' [0 - 2] Andrea Ranocchia
82' [1 - 2] Erjon Bogdani

Romos "Lazio" 1 - 1 Genujos "Sampdoria"
40' [0 - 1] Giampaolo Pazzini
42' [1 - 1] Francelino Matuzalem

55' iš aikštės pašalintas Marco Padalino ("Sampdoria")
73' iš aikštės pašalintas Roberto Baronio ("Lazio")

Marius Stankevičius ("Sampdoria") žaidė visas rungtynes

"Livorno" 1 - 2 "Palermo"
54' [1 - 0] Tomas Danilevičius
56' [1 - 1] Fabrizio Miccoli
81' [1 - 2] Federico Balzaretti

Tomas Danilevičius ("Livorno") žaidė nuo antrojo kėlinio pradžios

"Napoli" 2 - 1 "Bologna"
16' [0 - 1] Martins Bolzan Adailton
72' [1 - 1] Fabio Quagliarella
90' [2 - 1] Marek Hamsik

"Parma" 1 - 0 "Siena"
5' [1 - 0] Valeri Bojinov

34' iš aikštės pašalintas Michele Fini ("Siena")

"Udinese" 1 - 3 Bergamo "Atalanta"
3' [0 - 1] Simone Tiribocchi
7' [1 - 1] Francesco Lodi
70' [1 - 2] Jaime Andres Valdes
73' [1 - 3] Diego De Ascentis