Italijoje - "Napoli", "Juventus" bei "Inter" pergalės (VIDEO)

Sužaisti dar šeši Italijos čempionato susitkimai. Pirmasis vyko tarp "Cagliari" bei "Napoli" futbolininkų.

Svečiuose rungtyniavę Maurizio Sarri auklėtiniai savo progas išnaudojo puikiai, o snaiperio pozicijoje rungtyniavęs Driesas Mertensas surengė tokį pasirodymą, kad pagaliau nesijautė nei Gonzalo Higuaino, nei traumuoto Arkadiuszo Miliko netekčių.

Belgas iš pradžių Pietų Italijos ekipą į priekį išvedė sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį, o po Piotro Zielinskio bei Mareko Hamšiko įvarčių pridėjo dar du tikslius smūgius ir aikštę paliko pelnęs hat-tricką.

Taigi, "Napoli" iškovojo tris taškus bei bent laikinai sumažino atsilikimą nuo prizines vietas užimančių varžovų.

Kiek vėliau vyko derbis tarp "Torino" ir "Juventus" klubų. Jame netrūko atkaklios kovos, nors "bianconeri ir buvo laikomi favoritais.

Pirmajame kėlinyje jiems iš tiesų teko savo varžovus vytis, nes 16-ąją minutę pasižymėjo Andrea Belotti. Tiesa, greitai į jo įvartį atsakė Gonzalo Higuainas.

Po šio argentiniečio smūgio sirgaliai rezultatyvių atakų nematė beveik valandą, kol galiausiai "Juvę" į priekį išvedė pats Higuainas, kuriam puikų perdavimą atliko vidurio gynėjas Giorgio Chiellini. Galiausiai, svečių pergalę dar įtvirtino Miralemas Pjaničius.

Vakare svarbią pergalę namie prieš "Genoa" vienuolikę pasiekė Milano "Inter". Čia žibėjo saugų Joao Mario bei Marcelo Brozovičiaus duetas - pirmasis asistavo abiems kroato įvarčiams, kurie leido priešininkus įveikti rezultatu 2-0.

Iškovotų trijų taškų dėka Stefano Pioli vadovaujama ekipa dabar užima aštuntąją vietą.

"Cagliari" 0 - 5 "Napoli"
[0-1] 34' Dries Mertens
[0-2] 45' Marek Hamšik
[0-3] 51' Piotr Zielinski
[0-4] 69' Dries Mertens
[0-5] 72' Dries Mertens

"Bologna" 0 - 0 "Empoli"

"Palermo" 0 - 2 "Chievo"