Italijoje „Napoli“ namuose nesugebėjo įveikti „Hellas Verona“ ekipos © REUTERS nuotr.

Sekmadienį „Napoli“ rungtynėse su 4 varžybas paeiliuj nepralaiminčia „Hellas Verona“ ekipa išsiskyrė taikiai- 1:1.

Svečiai mačą pradėjo puikiai. Jau 13 minutę pasižymėjo pastaruoju metu mušti nesustojantis argentinietis Giovanni Simeone.

Tačiau savo persvara jie pasidžiaugė neilgai, nes 18 minutę, vartininkui tarp kojų kamuolį pasiuntęs rezultatą išlygino Giovanni Di Lorenzo.

88 minutę iš aikštės buvo iš aikštės išvarytas svečių saugas Danielis Bessa, o trečią pridėtą rungtynių minutę tokios pat bausmės sulaukė ir Nikola Kalinicius.

Rungtynių metu „Napoli“ sukūrė pavojingesnių progų,  keletą kartų pataikė į virpstą, bet savojo įvarčio taip ir nepasiekė.

„Napoli“ po šių rungtynių bent trumpam išlieka pirmoje lentelės pozicijoje.