Italijoje - neįtikėtinos rungtynės, M. Hamšiko bei D. Mertenso šou ir triuškinanti "Napoli" pergalė (VIDEO)

Šį vakarą vykusios vienintelės "Serie A" čempionato rungtynės tarp "Bologna" ir "Napoli" buvo itin permainingos bei įdomios.

Svečiai iš Pietų Italijos varžovus pribloškė nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų, kai iš pradžių galva po Jose Callejono perdavimo iš krašto pasižymėjo Marekas Hamšikas, o jau šeštąją minutę persvarą padvigubino Lorenzo Insigne.

Tuomet, kėlinio viduryje, tas pats Callejonas savoje baudos aikštelėje sužaidė ranka bei aikštės šeimininkams uždirbo teisę mušti 11 metrų baudinį. Šį Mattia Destro smūgį atlaikė vartininkas Pepe Reina, bet Maurizio Sarri auklėtiniams ilgai džiaugtis visgi neteko.

Callejonas bene iškart užsidirbo antrą geltoną kortelę prasižengęs prieš Adamą Masiną ir buvo pašalintas iš aikštės. Tiesa, "Bologna" kiekybiniu pranašumu pasinaudoti nespėjo, nes jau 32-ąją minutę buvo išvarytas pats Masina. Kitą akimirką Driesas Mertensas atliko puikų baudos smūgį bei atidarė savo įvarčių sąskaitą "Napoli" persvarą paversdamas triuškinančia.

Iki galutinio pirmojo kėlinio švilpuko paguodos įvartį šeimininkams dar pelnė Vasilios Torosidis, bet Piotro Zielinski perdavimu pasinaudojęs Mertensas persvarą atstatė.

Po pertraukos Neapolio vienuolikės šou tęsėsi - dar dukart įmušė Hamšikas, o galiausiai hat-tricką įsirašė ir Mertensas. Taigi, susitikimas baigėsi nepadoria pergale rezultatu 7-1, kuri bent laikinai leidžia Sarri kariaunai pakilti į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

"Bologna" 1 - 7 "Napoli"
[0-1] 4' Marek Hamšik
[0-2] 6' Lorenzo Insigne
26' Mattia Destro ("Bologna") nerealizavo 11 metrų baudinio
26' Jose Maria Callejon ("Napoli") pašalintas iš aikštės
32' Adam Masina ("Bologna") pašalintas iš aikštės
[0-3] 33' Dries Mertens
[1-3] 36' Vasilios Torosidis
[1-4] 43' Dries Mertens
[1-5] 70' Marek Hamšik
[1-6] 74' Marek Hamšik
[1-7] 90' Dries Mertens

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10085499" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>