Italijoje pergales šventė "Roma", "Napoli" bei "Inter"

Šiandien sužaistos dar šešerios "Serie A" rungtynės.

Diena prasidėjo nuo Florencijos "Fiorentina" ir Bergamo "Atalanta futbolininkų akistatos. Pirmajam kėliniui pasibaigius lygiu rezultatu 1-1, namie rungtyniavę Vincenzo Montellos auklėtiniai varžovus sugebėjo palaužti atrojoje dalyje. "Violai" pergalę atnešė Manuelis Pasqualis, o šeimininkai mačą laimėjo 3-2.

Šalies vicečempionė ir dabar antrojoje pozicijoje žengianti "Roma" vienuolikė svečiuose įveikė "Cagliari" pasipriešinimą. Pirmajame kėlinyje sostinės ekipą į priekį išvedė puolėjas Ademas Ljajičius, o 85-ąją minutę laimėjimą įtvirtino Leandro Danielis Paredesas. Du rezultatyvius perdavimus atliko Daniele Verde. Kaip pasirodė vėliau, Paredeso smūgis buvo itin svarbus, nes mačo pabaigoje šeimininkai persvarą dar spėjo sušvelninti.

Trečiojoje turnyrinės lentelės vietoje esantis "Napoli" klubas, tuo tarpu, 3-1 nugalėjo "Udinese". Visi įvarčiai šiame mače buvo įmušti per valandą, o Udinės komandos puolėjas Cyrilas Thereau sugebėjo tiksliai smūgiuoti abiejose aikštės pusėse.

Vėliausiai prasidėjusiose rungtynėse tris taškus iškovojo Milano "Inter" klubas. "Nerazzurri" rezultatu 3-0 sutriuškino "Palermo" komandą ir pakilę lentelėje aplenkė amžinus priešininkus "Milan". Kartą Roberto Mancini vadovaujamos ekipos gretose pasižymėjo Fredy Guarinas, o dublį pelnė Mauro Icardi.

"Fiorentina" 3 - 2 "Atalanta"
[0-1] 9' Davide Zappacosta
[1-1] 18' Jose Maria Basanta
[2-1] 76' Alessandro Diamanti
[2-2] 83' Richmond Boakye
[3-2] 89' Manuel Pasqual

"Cagliari" 1 - 2 "Roma"
[0-1] 38' Adem Ljajič