Italijoje - raudonų kortelių lietus bei trečiosios iš eilės "Inter" lygiosios © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" čempionate šeštadienį sužaistos dvejos rungtynės, kuriose netrūko aistrų - teisėjai parodė net keturias raudonas korteles.

Net ir be dviejų pagrindinių vidurio gynėjų, kurie dar pirmajame kėlinyje buvo pašalinti iš aikštės, lygiąsias namie iškovojo Milano "Inter" klubas, sužaidęs taikiai 0-0 su Genujos "Sampdoria".

Beje svečiai taip pat nebaigė mačo visos sudėties - 74 minutę buvo išvytas puolėjas Giampaolo Pazzini.

Sužaidus pusvalandį Walteris Samuelis rankomis sustabdė Nicola Pozzi ir už paskutinės vilties pražangą išvydo prieš save raudoną kortelę, o 39 minutę prie jo prisijungė kolega Ivanas Cordoba, prasižengęs prieš tą patį futbolininką ir gavęs antrą įspėjimą.

Nepaisant dviejų futbolininkų pranašumo, arčiau tikslo pasižymėti buvo būtent "Inter" ekipa, tačiau Wesley Sneijderis ir Samuelis Eto'o savo progas paleido vėjais.

Verta pažymėti, kad tai buvo jau trečios iš eilės Jose Mourinho auklėtinių lygiosios čempionate, todėl artimiausia persekiotoja "Roma", pergalės prieš "Catania" sekmadienį atveju, gali sumažinti atsilikimą nuo lyderio iki penkių taškų.

Milano "Inter" 0 - 0 Genujos "Sampdoria"

32' iš aikštės pašalintas Walter Samuel ("Inter")
38' iš aikštės pašalintas Ivan Cordoba ("Inter")
74' iš aikštės pašalintas Giampaolo Pazzini ("Sampdoria")

"Genoa" 3 - 0 "Udinese"
30' [1 - 0] Robert Acquafresca
53' [2 - 0] Robert Acquafresca
64' [3 - 0] Rodrigo Palacio

58' iš aikštės pašalintas Cristian Eduardo Zapata ("Udinese")