Italijoje - "Roma" ir "Lazio" pergalės © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos septynerios V turo rungtynės.

Ketvirtąją pergalę šį sezoną iškovojo ir bent trumpam į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje vėl pakilo Romos "Lazio" klubas, Turine rezultatu 3-1 įveikęs vietos "Torino".

Pirmasis įvartis į šeimininkų vartus krito sužaidus pusvalandį, kuomet įsiveržęs į baudos aikštelę bei tris varžovų gynėjus prie savęs prisitraukęs Mauro Zarate atmetė kamuolį Goranui Pandevui, kuriam teliko pasiųsti jį į tinklą iš septynių metrų.

"Torino" nesutriko ir dar iki didžiosios pertraukos turėjo dvi puikias progas atstatyti pusiausvyrą, tačiau po Elviso Abbruscato smūgio iš 15 metrų kamuolys atsimušė į skersinį, o po Ignazio Abate perdavimo visiškai vienas paliktas Jurgenas Saumelis mušė virš vartų.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo "Lazio" ir nors sužaidus valandą Stefano Mauri sudrebino "Torino" vartų virpstą, 63 minutę svečiai padvigubino skirtumą - įspūdingu smūgiu iš 25 metrų vartininkui Matteo Sereni vilčių nepaliko argentinietis Zarate.

Tikras chaosas šeimininkų baudos aikštelėje kilo 83 minutę - Sereni iš pradžių atrėmė Zarate bandymą, dukart mušti buvo sukliudyta Cristianui Brocchi, o galiausiai Pandevas pasiuntė kamuolį gerokai virš vartų.

Nepaisant to, teisėjas pastebėjo, kad Sereni vieno iš smūgių metu griebė Brocchi už kojos, todėl vartininkui buvo parodyta raudona kortelė bei skirtas 11 metrų baudinys. Kadangi "Torino" ekipa buvo išnaudojusi visus tris keitimus, į vartus be pirštinių teko stoti puolėjui Nicolui Ventolai, kuriam atremti Zarate smūgio nepavyko - 3-0.

Nors 88 minutę už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas ir dar vienas "Torino" žaidėjas Francesco Pratali, prieš pat finalinį teisėjo švilpuką "Lazio" gynėjas Stephanas Lichtsteineris baudos aikštelėje pargriovė Blerimą Dzemaili, o 11 metrų baudinį realizavo Nicola Amoruso.

Tris svarbius taškus iškovojo bei į 9 vietą turnyrinėje lentelėje pakilo Italijos vicečempionė "Roma", savo aikštėje 2-0 palaužusi tarp lyderių kurį laiką žengusią Bergamo "Atalanta" vienuolikę.

Šeimininkai į priekį įsiveržė sužaidus 17 minučių, kai po kampinio ir rikošeto kamuolį į tinklą pasiuntė kaip niekad rezultatyviai šį sezoną žaidžiantis gynėjas Christianas Panucci.

31 minutę persvarą padvigubino puolėjas Mirko Vuciničius, po komandos draugo Jeremy Menezo smūgio-perdavimo pasiuntęs kamuolį į tinklą iš 7 metrų.

Per likusį laiką "Atalanta" pastangos išplėšti bent lygiąsias buvo bevaisės - "Roma" iškovojo antrą pergalę šį sezoną.

"Bologna" 0 - 1 "Napoli"
86' [0 - 1] German Gustavo Denis

"Catania" 1 - 0 Veronos "Chievo"
17' [1 - 0] Michele Paolucci

85' iš aikštės pašalintas Davide Mandelli ("Chievo")

"Lecce" 2 - 0 "Cagliari"
34' [1 - 0] Guillermo Gonzalo Suarez Giacomazzi
58' [2 - 0] Jose Ignacio Castillo

"Palermo" 1 - 0 "Reggina"
50' [1 - 0] Fabrizio Miccoli

"Roma" 2 - 0 Bergamo "Atalanta"
17' [1 - 0] Christian Panucci
31' [2 - 0] Mirko Vucinic

"Torino" 1 - 3 Romos "Lazio"
30' [0 - 1] Goran Pandev
63' [0 - 2] Mauro Zarate
83' [0 - 3] Mauro Zarate (iš 11 metrų baudinio)
90' [1 - 3] Nicola Amoruso (iš 11 metrų baudinio)

83' iš aikštės pašalintas Matteo Sereni ("Torino")
88' iš aikštės pašalintas Francesco Pratali ("Torino")

"Udinese" 2 - 1 "Siena"
22' [1 - 0] Fabio Quagliarella
29' [2 - 0] Simone Pepe
38' [2 - 1] Houssine Kharja

"Milan" 1-0 "Inter"
36' [1-0] Ronaldinho

77' raudoną kortelę užsidrirbo N.Burdisso ("Inter")
90' raudoną kortelę užsidirbo M.Materazzi ("Inter")