Italijoje - "Sampdoria" bei "Empoli" lygiosios

Šį vakarą sužaistas paskutinis dešimtojo "Serie A" turo susitikimas.

Jame akis į akį stojo turnyrinės lentelės viduryje žygiuojantys Genujos "Sampdoria" bei "Empoli" futbolininkai.

Kovingose rungtynėse užfiksuotos lygiosios rezultatu 1-1.

Svečiuose rungtyniavusi "Empoli" ekipa šiame mače į priekį išsiveržė sužaidus valandą, kuomet Riccardo Saponaros tikslaus perdavimo įvartį pelnė Manuelis Pucciarelli.

Išlyginamojo įvarčio ilgai laukti neteko ir jau 67-ąją minutę jo autoriumi tapo Ederas, kuriam tiksliai asistavo Fernando.

88-ąją minutę iš aikštės dar buvo pašalintas svečių futbolininkas Assane Diousse, tačiau per likusį laiką Genujos komanda išplėšti pergalės nebespėjo.

Ekipoms pasidalinus po tašką, "Sampdoria" dabar užima devintąją vietą, o "Empoli" žengia tryliktas.

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>