Italijoje "Sassuolo" šventė pergalę, o "Lazio" prarado taškus

Šeštadienį sužaistos dvejos tryliktojo "Serie A" turo rungtynės.

Pirmieji Sassuolo mieste jėgas išmėgino turnyrinės lentelės viduryje žygiuojančio vietos klubo bei iki šio mačo vienu tašku mažiau turėjusio Veronos "Hellas" futbolininkai. Po atkaklios kovos pergalę šventė aikštės šeimininkai.

Sužaidus vos aštuonias minutes svečius į priekį buvo išvedęs Vangelis Moras ir "Hellas" persvara džiaugėsi visą pirmąjį kėlinį. Vis dėlto, po petraukos "Sassuolo" atsitiesė bei Nicola Sansone ir Saphiro Taidero tikslių smūgių dėka iškovojo sunkią pergalę.

Kitame mače Veronos "Chievo" namie priėmė Romos "Lazio". Nors sostinės ekipa stengėsi iš visų jėgų, įvarčio pelnyti nepadėjo nė trylika keltų kampinių. Šeimininkams kamuolio į varžovų vartų tinklą pasiųsti taip pat nepavyko ir dvikova baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

"Chievo" bent laikinai pakilo į septynioliktąją vietą, apsaugančią nuo iškritimo į "Serie B", o "Lazio" - į penktąją, garantuojančią vietą UEFA Europos lygos atrankoje.

<!-- Personal code for this widget: E5ngYty0EjiHisot5 -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=FFFFFF&ctext=000000&ctitle=F85F00&cshadow=E8E8E8&cbutton=C0C0C0&cbuttontext=000000&chighlight=FF0000&tbody_family=Tahoma,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>